SA برای بانوان است

فهرست مطالب

SA برای بانوان است
 • معتادان جنسی گمنام همیشه با روی باز از تمام اعضا چه مرد ، چه زن که به دنبال راهی برای رهایی از طرز فکر و رفتارهای مخرب جنسی هستند. به طور یکسان استقبال کرده است. از سرآغاز انجمن در اوایل سال ۱۹۲۰ میلادی بانوان سهمی حیاتی در رشد و گسترش انجمن اس ای  و برنامه  بهبودی داشته اند. بسیاری از پایه های اولیه و اساسی بهودی SA بانوان بودند در هر سطح خدماتی از خوش آمد گویی و راهنمایی کار موارد تا انجام خدمت در گروههای محلی و خدمت در سطوح ملی و بین الملی فعالیت مستمر داشته اند. از همان آغاز بانوان صادقانه و همراه با وظیفه شناسی پیام بهبودی SA را به دنیای پیرامون خود منتقل کرده اند.

  همان گونه که انجمن از نظر هوشیاری جنسی و تعداد اعضاء رشد می کند. تعداد بانوان SA و عمق بهبودی آنها نیز در حال رشد است. کسانی که به دنبال بهبودی هستند در SA کمک و راه حل روحانی را برای پیروزی بر اعتیاد جنسی که زمانی امید به بهبود آن نداشتند می یابند.

  چگونه بفهمید SA برای شما مناسب است.

  • احساس کنید چیزی اشتباه بیمارگونه و سرسخت در رابطه جنسی وعاشقانه شما وجود دارد.
  • افکار و رفتارهای احساسی یا جنسی غیر قابل کنترل داشته باشید.
  • بعد از رابطه ی جنسی احساس شرم و نفرت از خود داشته باشید.
  • کاری را انجام داده اید که برخلاف ارزشها و معیارهای اخلاقی شما بوده است؛ برای اینکه به شدت میخواستید آن کار را انجام دهید یا قدرت «نه» گفتن به آن را نداشتید

  در انجمن معتادان جنسی گمنام بانوان راهی را برای توقف و دوری از موارد زیر یافته اند :

  • از رابطه با یک معشوق به سراغ رابطه ای دیگر رفتن
  • روابط نامشروع عاطفی با جنسی زنا و روابط خارج از ازدواج با روابط مشابه دیگر
  • روابط جنسی بدون قیدوبند
  • خود ارضایی اجباری
  • کنترل و تعقیب اجباری و ناخواسته اشخاص، به عنوان سوژه شهوترانی
  • فریب دادن دیگران و وارد کردن آنها به ماجراها و تجارب جنسی یا احساسی با برنامه ی قبلی و به صورت عمدی
  • خود فروشی، بدن نمایی برای جلب توجه با به دست آوردن پول
  • اعتیاد جنسی یا شهوانی و احساسی به اشخاص مانند اعتیاد به مواد مخدر
  • اتلاف وقت برای خیال پردازی جنسی یا عاشقانه
  • مجذوب اشیاء یا افراد نامناسب و ناجور شدن
  • خیال پردازی با اشتغال فکری مداوم در مورد مسائل جنسی
  • به خطر انداختن روابط شغل و زندگی به خاطر دنبال کردن اجباری رابطه جنسی یا عاشقانهه
  • دیدن تصاویر و فیلم های پورن

  اگر با این موارد با دیگر رفتارها و تمایلات جنسی سر و کار دارید، شما تنها نیستید.  با کار کردن برنامه SA امید رهایی وجود دارد. کار کردن برنامه SA ، یعنی ما به شما پیشنهاد می دهیم که:

  • تا می توانید به جلسات بروید، به خصوص در ابتدای کار، مهم است که در صورت امکان در چند جلسه مختلف شرکت کنید. هر جلسه در هر هفته می تواند احساسی متفاوتی به همراه داشته باشد. جلساتی که در آن ها بیشتر حضور میابید، با نظم و تعهد دنبال خواهید کرد و شناختی که از اعضای SA با شرکت در جلسات به دست می آورید به شما کمک میکند تا راحت تر  تصمیم بگیرید که کدام جلسه برای حضور مداوم شما مناسب است.
  • یک گروه خانگی داشته باشید هر چه که باشد. در آن شرکت کنید. جلسات مهم هستند، همان طور که شرکت منظم در یک جلسه اهمیت دارد. گهگاه ممکن است در جلسات دیگر حضور یابید، اما پیشنهاد می شود. هفته ای یک بار در جلسه ای که عضو ثابت آن هستید شرکت کنید.
  • یک راهنمای با نو انتخاب کنیدا پیشنهاد میشود که بانوان راهنمای بانوان و آقایان راهنمای آقایان باشند. اگر در گروه شما بانویی برای راهنمایی شما حضور ندارد، میتوانید از طریق تماس با دفتر مرکزی SA به شماره 18664248777 با ارسال ایمیل به saico@sa.org با بانوانSA  در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید و با شرکت در رویدادهای SA  به خصوص همایش های بین المللی،  از سایر بانوان SA کمک دریافت کنید.
  • قدم های دوازده گانه را کار کنید: قدمها مسیری به سوی تجربه روحانی حیاتی هستند که ما را رها میسازد و راهنمایی شما در چگونگی کار کرد قدم ها وظیفه اصلی یک راهنماست. این موضوع نباید ساده گرفته شود. SA یک برنامه دوازده قدمی است پس مهم است راهنمایی را انتخاب کنید که قدم ها را کار کرده باشد و بتواند در کار کردن آنها شما را راهنمایی کند.
  • با بانوان دیگر شماره تلفن ردوبدل کرده و با آنها در تماس باشید ما به تنهایی نمی توانیم بهبود پیدا کنیم اعضاء محلی که در گروه خانگی شما حضور دارند. اصلی ترین حامیان شما هستند. اگر بانوان در آنجا به تعداد کافی نیستند برای تماس با شخصی دیگر با راهنمای خود مشورت کنید این تماس ها شاید شامل آقایان هوشیار جلسات شما نیز باشد، کسانی که با آنها احساس راحتی میکنید.
  • نشریات برنامه ما را مطالعه کنید؛ کتاب معتادان جنسی گمنام را که با عنوان «کتاب سفید» هم شناخته شده است می توانید در جلسات و یا به صورت اینترنتی خریداری کنید برای کار کردن قدم های دوازده گانه پیشنهاد میشود در اولین فرصت کتاب الکلی های گمنام( کتاب بزرگ) دوازده گام و دوازده سنت الکلی های گمنام و همچنین کتاب قدم در عمل SA را تهیه کرده و از این منابع ارزشمند استفاده کنید.

  طبق آمار، شاید بانوان هنوز بخش کوچکی از انجمن را تشکیل دهند؛ اما اجازه ندهید این موضوع موجب ترس شما شده یا محدودتان کند. حضور ما به عنوان یک عضو بی اندازه گران بهاست ورود شما را به SA خوش آمد می گوییم.

  انجمن معتادان جنسی گمنام

  احساس تعلق

  به عنوان یک زن ممکن است برای شما سخت باشد در یک گروه SA که اکثریت آن را آقایان تشکیل داده اند احساس تعلق کنید یا خود را قسمتی از آن بدانید شاید شما احساس کنید نمیتوانید یا نمیخواهید با آقایان در یک جلسه SA احساس همسانی داشته باشید یا حتی ممکن است حضور آنها را محرک شهوت بدانید دلسرد نشوید بسیاری از مردان و زنان و بهبودی متوجه شده اند که مسائل و گرفتاریهای ما در برقراری ارتباط دیگران محدود به افرادی که اعتیاد جنسی ما را تحریک میکنند نیست بلکه بسیار گسترده تر از آن است و اجبار و وسواس جنسی به شکل های ای مختلفی که حتی از آنها آگاه نیستیم به توانایی ما در برقراری ارتباط با تمام انسانها آسیب رسانده است در بهبودی هر عضو فرصت و شانس به یادگیری دوباره راه و رسم کاملاً جدید و غیر جنسی ارتباط با دیگران را دارد و شرکت در یک جلسه مختلط جای سالم و مناسبی برای شروع است. بیشتر اس ای زمانی در جلسات مختلط احساس امنیت می کنند که به صورت منظم در آن شرکت کرده  به مروز در انجمن با دیگران آشنا شوند. با این حال، در هر موقعیتی که هستید از خرد و آگاهی خود بهره جویید، به ندای درونتان اعتماد کنید و در مورد مسائل و نگرانی هایی که در خصوص امنیت جلسه تجربه میکنید با اعضای هوشیار صحبت کنید. بسیاری از اعضای SA قربانیان سوء استفاده جنسی هستند بنابریان ممکن است جلسات موجب تحریک آنها شود. اگر به شرکت در جلسات ادامه دهید از اینکه به دست آوردن بهبودی در چنین جایی (جلسه) امکان پذیر است متعجب خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و تامل در این مورد، بخش (جلسات ) امکان پذیر است متعجب خواهید شد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در تامل در این مورد، بخش (جلسات مختلط) کتاب سفید 178-179 را مطالعه کنید.

  اغلب در پایان جلسات به اعضاء گفته میشود که : بازهم به جلسه بیایید. اگر به برنامه ی SA احساس تعلق میکنید و خواهان راه حل این برنامه هستید، SA احساس تعلق میکنید و خواهان راه حل این برنامه هستید،SA ورود شما را با آغوش باز پذیرا خواهد بود.

  مشارکت اعضا

  هر چه بیشتر گوش دادم و احساس تعلق کردم، کمتر انسانها را به چشم ابزار شهوترانی دیدم

  زمانی SA را یافتم که ازدواج و رابطه ام با همسرم رو به نابودی بود و بابت روابط نامشروع پی در پی که همه به یک نقطه ختم و باعث شرم و عصبانیت من شده بودند احساس بدبختی میکردم در آن زمان من مردها را به عنوان سوژه شهوترانی و به چشم خریدار نگاه میکردم؛ بنابراین تصور مکانی پر از مرد برایم دلهره آور بود وقتی وارد میشدم سرم را پایین نگه میداشتم و برای اینکه تحریک نشوم به کفشها نگاه میکردم برای هفته ها این کار را انجام میدادم و وقتی به مشارکت و احساسات آقایان گوش کردم و خودم نیز مشارکت کردم با تعجب متوجه شدم که چقدر شبیه هم هستیم. هر چه بیشتر گوش میکردم و خودم را شبیه تر میدیدم بهتر میتوانستم با آنها ارتباط برقرار کنم و دیدگاه آنها را بیشتر درک می کردم. تعامل های سالم را تجربه کردم و خواسته مردها را به چشم انسان و نه به چشم ابزار و سوژه شهوت ببینم جلسات مکان امنی برای تمرین حدومرزها و روابط سالم در اختیارم قرار دادند. در حال حاضر در جلسات SA با وجود تعداد زیاد آقایان بیش از هر جای دیگری احساس راحتی و آرامش دارم چرا که تمرکز مشترک ما بر روی بهبودی است.

  بدون SA نمی توانستم چیزی به اسم زندگی داشته باشم 

  از رفتن به اولین جلسه SA که میدانستم آقایان هم آنجا حضور دارند وحشت داشتم چرا که توسط مردها مورد سوء استفاده قرار گرفته بودم با این حال ترس از وجود مردها در مقایسه با ترس از ادامه زندگی بدون SA کمرنگ تر بود. شهوت بر تمام افکارم سایه انداخته بود و نمی توانستم خود ارضایی را متوقف کنم در حالی که مطمئن بودم نمیتوانم تشابهی با آقایان در SA داشته باشم دریافتم که لزومی ندارد رفتارهای شهوانی و اعمال شخصی ما یکسان و مشابه باشند.

  من می توانم نقطه مشترکمان یعنی شهوت را که زیربنای اعمال همه ی ما بود در نظر بگیرم یاد گرفتم به جای تفاوتها، بر شباهت ها تمرکز کنم.در درجه اول تمام توجه و تمرکز من بر این است که با بانوان دیگر به صورت تلفنی یا در گردهمایی هایی که توسط SA حمایت میشوند. ارتباط داشته باشم. با اینکه اغلب تنها بانوی حاضر در جلسه هستم و گاهی احساس تنهایی میکنم دریافتم که حقیقت چیز دیگری است من هدیه ای به نام شناخت بانوان سراسر کشور و همچنین سراسر جهان را دریافت کرده ام بدون SA نمیتوانستم چیزی به اسم زندگی داشته باشم. در حال حاضر SA خانواده من بشمار میآید و آن را گروهی از مردم تعریف میکنم که بعد از شناخت من را میپذیرند آن آقایان ترسناک اکنون برادران بهبودی من هستند درست مانند تمام خانواده های دیگر زندگی همیشه خوش و خرم نیست؛ با این حال به این درک رسیده ام که بخشی از خانواده SA بودن فرصتی است که آن را با دنیا عوض نمیکنم

  SA جایی است که من پذیرفته میشوم

  پس از آنکه شوهرم اصرار به گفتن حقیقت داشت به رابطه ی هفت ساله خود اعتراف کردم اگر شوهرم بیست سؤال از خود امتحان بگیرید را از اینترنت پیدا نکرده بود احتمالاً در حال انجام کورکورانه ی رفتارهای مخرب به همراه خود ارضایی یا روابط نامشروع برای پر کردن خلا روحی ام بودم. سالها روان درمانی راه به جایی نبرد با این حال در SA وضعیت من رو به بهبود است SA جایی است که من در آن پذیرفته میشوم و با کسانی در ارتباط هستم که درد مرا میدانند و اغلب از تکان دادن سرشان به علامت تأیید در هنگام مشارکتم متوجه این همدردی میشوم ما با یکدیگر می توانیم بر شرم ناشی از بیماریمان غلبه کنیم و امیدوار و آسوده خاطر به آینده چشم بدوزیم SA به من آموخته که به جای «گرفتن»، «ببخشم» و من این کار را به طور مرتب با صرف وقت در جهت خدمت به بانوان SA در سراسر دنیا انجام میدهم اگر بتوانم SA را در یک کلمه توصیف کنم

  آن کلمه «امید» است.

  (میدانستم که در جای امنی قرار دارم )

  به عنوان یک تازه وارد با ترس و لرز وارد SA شدم. اولین جلسه ام در واقع شکل نگرفت. ۱۵ دقیقه زودتر رسیدم و درب جلسه بسته بود، پس داخل ماشین منتظر نشستم و نظاره گر بودم که یک دو، سه، چهار و پنج مرد یکی پس از دیگری وارد جلسه شدند اما هیچ بانویی نیامد. خیلی ترسیده بودم و نتوانستم وارد شوم. هفته بعد مصمم شدم تا دوباره بروم، این بار موفق شدم. بعد از اینکه نشستم تازه وارد دیگری وارد شد و روبروی من نشست. به طرز عجیبی آشنا به نظر می آمد اما لاغر اندام و پریشان بود. ترسیده بودم نمیخواستم کسی از حضورم در چنین جلسه ای باخبر شود. به این فکر می کردم که از جلسه فرار کنم ولی با خودم گفتم: «نه، خیلی زحمت کشیدم تا شجاعت آمدن به اینجا را پیدا کنم در حالی که هنوز از درون می لرزیدم نشستم. پس از آنکه تعدادی از آقایان برای پیام رسانی به دو تازه وارد، در مورد خودشان مشارکت کردند از درون احساس تعلق کردم؛ با وجود آنکه در ابتدا احساس تعلق و شباهت را نمی پذیرفتم آخر جلسه، خداوند اطمینان خاطری را که به شدت نیاز داشتم به من داد ما ایستادیم و دست در دست یکدیگر دعایی را از حفظ خواندیم وقتی به صدای مردانه ی آنها که با صدای بلند مشغول خواندن دعا بودند گوش کردم متوجه شدم که در کنار این آقایان در امان هستم بعدها سنتهای دوازده گانه را آموختم؛ به خصوص در مورد اصل گمنامی که امنیت و اطمینان خاطر بیشتری به من داد.

  (نیروی برتری را یافته ام که عاشق من است)

  به عنوان تک فرزند در خانواده ای الکلی احساس جدایی داشتم و به نظر غیر قابل تحمل بودم تصمیم داشتم به هیچ کس اعتماد نکنم و اجازه ندهم کسی به من نزدیک شود در بیرون دختری خوب و در درون پر از خشم و طغیان بودم به عنوان یک دختر جوان از خانه ی همسایه تصاویر پورن پیدا کردم و به سرعت جذب آنها شدم تصاویر را در اعماق وجودم ذخیره و با خیال پردازی شروع به ساختن دنیای درونی ام کردم. بعدها از رمانهای عاشقانه نیز استفاده میکردم در تخیلاتم حتی میتوانستم محافظت شدن توسط یک مرد و با استفاده از رابطه جنسی برای تسلط و غلبه بر دیگران را در تصور کند من رفتارهای خشونت آمیز پدرم را با مسائل جنسی درآمیخته و از آن ها تصویر می ساختیم و در کلیسا به خیال پردازی جنسی می پرداختم. احساس شرم و گناه من بسیار شدید بود و نمی توانستم متوقف  شوم.

  از پدر مشروب خوارم دست برداشتم و به جای آن شروع به خیال پردازی و نقشه کشیدن در مورد عمویم کردم و او را به چشم ابزار جنسی می دیدم. احساس می کردم جذب او شده ام اما هنوز او را از خود می راندم . در سن یازده سالگی در مدرسه به جای اینکه با همکلاسی هایم ارتباط برقرار کنم .  بیشتر در دنیای وهم و تخیلاتم غرق میشدم. در دبیرستان خودم را متقاعد کردم که به دلیل اینکه چاق و زشت هستم نمی توانم دوست پسری داشته باشم و این موضوع در شانزده سالگی منجر به کم اشتهایی من شد. با استفاده از فیلم ها و مجله های پورن خود ارضایی را جایگزین آداب غذایی ام کردم . که به سرعت کنترل خود را از دست دادم و وجودم پر از ترس و شرمساری شد. میخواستم متوقف شوم ولی نمی توانستم .

  در ۲۸ سالگی برای معالجه ی کم اشتهایی به یک مرکز درمانی مراجعه کردم در حالی که تمرکز من بر روی آقایان گروه درمانی بود. با تشویق درمانگرم بیرون رفتم و شروع به برقراری روابط جنسی کردم که اغلب نامشروع بودند. وابسته شده بودم و نمی توانستم ترک کنم از خودم مراقبت نمی کردم در ترس و اضطراب شدید از ابتلا به بیماری مقاربتی بودم و میل به خودکشی داشتم. من روابط را با رابطه جنسی آغاز میکردم و از رابطه جنسی برای تسلط بر دیگران و انتقام جویی استفاده میکردم پیوسته دلدادگی و دل زدگی را تجربه میکردم و در این دوگانگی درد زیادی میکشیدم.

  در سال ۱۹۹۵ در حالی که هنوز در یک رابطه بودم وارد SA شدم پاکی  جنسی داشتم و با یک راهنما شروع به کار کرد قدم ها کردم اما هنوز از نظر عاطفی به آن آقا وابسته بودم تمایل نداشتم هر کاری را برای بهبودی ام لازم است انجام دهم بعد از پنج سال آن رابطه را رها کردم ولی احساس شکست می کردم.

  اگرچه هنوز جلسه میرفتم ولی راهنما نداشتم و با خود ارضایی لغزش می کردم وسوسه فکری ام دوباره برگشت و با اینکه فکر میکردم همه چیز را امتحان کرده ام نمیتوانستم متوقف شوم به طور کامل درمانده و ناامید بودم و در ۴۱ سالگی برای دریافت کمک دعا کردم. سرانجام پذیرفتم که بی قدرتم و یکبار دیگر در SA راهنما گرفتم دریافتم که مشکل من شهوت است و نیاز به تسلیم روزانه ی آن دارم تسلیم درد به همراه دارد؛ اما نیروی برتری را یافته ام که عاشق من است و در سپری کردن مشکلات زندگی به من کمک میکند از انجمن SA سپاس گزارم خدمت در SA مرا از انزوای خودم خارج میکند و ارتباط با بانوان دیگر در سراسر دنیا سهم زیادی در بهبودی من دارد.

  دوازده قدم معتادان جنسی گمنام

  دوازده قدم معتادان جنسی گمنام

  1. ما پذیرفتیم که در برابر شهوت عاجز هستیم زندگی مان غیر قابل اداره شده بود.
  2. به این باور رسیدیم که نیروی برتر از ما میتواند سلامت عقل را به ما بازگرداند.
  3. تصمیم گرفتیم اراده و زندگیمان را به مراقبت خداوندی که درک می کردیم ،بسپاریم.
  4. یک تراز نامه ی اخلاقی بی باکانه و موشکافانه از خود تهیه کردیم.
  5. چگونگی دقیق خطاهایمان را به خداوند خود و یک انسان دیگر اقرار کردیم
  6. آمادگی کامل پیدا کردیم که خداوند کلیه ی نواقص شخصیتی ما را برطرف سازد.
  7. با فروتنی از او خواستیم کمبودهای اخلاقی ما را برطرف سازد.
  8. فهرستی از تمام کسانی که به آنها زبان رسانده بودیم تهیه کردیم و درصدد جبران خسارت از همه ی آنها برآمدیم.
  9. به طور مستقیم در هر جا که امکان داشت از افراد فوق جبران خسارت کردیم مگر در مواردی که انجام آن زیان  مجددی بر ایشان و دیگران وارد کند.
  10. به تهیه ی ترازنامه شخصی خود ادامه دادیم و هرگاه در اشتباه بودیم سریعاً آن را اقرار کردیم.
  11. از راه دعا و مراقبه خواهان ارتقاء رابطه ی آگاهانه خود با خداوند بدان که او را درک میکردیم شده و تنها جویای آگاهی از خواست او برای قدرت اجرایش شدیم.
  12. با بیداری روحانی حاصل از برداشتن این قدم ها کوشیدیم این پیام را به ستاد جنسی برسانیم و این اصول را در تمام امور زندگی خود به اجرا در آوردیم.

  دوازده سنت معتادان جنسی گمنام

  1. منافع مشترک ما باید در راس قرار گیرد بهبودی فردی ما به وحدت SA بستگی دارد.
  2. در ارتباط با هدف گروه ما تنها یک مرجع نهایی وجود دارد. خداوندی مهربان که خود را در وجدان گروه بیان میکند رهبران ما تنها خدمتگزاران مورد اعتماد ما میباشند و بر ما حکومت نمی کنند.
  3. تنها شرط عضویت تمایل به ترک شهوت و از لحاظ جنسی پاک شدن است.
  4. هر گروه باید مستقل باشد مگر در مواردی که بر دیگر گروه ها و یا کل انجمن معتادان جنسی گمنام تأثیر بگذارد.
  5. هر گروه تنها یک هدف اصلی دارد و آن رساندن پیام به معتاد جنسی است که هنوز در عذاب است
  6.  هر گروه SA هرگز نباید هیچ موسسه یا سازمان خارجی مرتبط را تأیید یا در آنها سرمایه گذاری کند و اجازه ی استفاده از نام SA را به آنها بدهد، مبادا مسائل مالی ملکی و شهرت ما را از هدف اصلی خود منحرف سازند.
  7. هر گروه SA باید کاملاً خود کفا باشد و کمکی از خارج دریافت نکند.
  8. SA باید به صورت غیر حرفه ای باقی بماند؛ اما مراکز خدماتی ما می توانند کارمندان خاصی استخدام کنند.
  9.  SA با این نام هرگز نباید سازمان دهی شود اما میتوانیم هیئت های خدماتی یا کمیته هایی تشکیل دهیم که مستقیماً در برابر کسانی که به آنها خدمت می کنند مسئول باشند.
  10. معتادان جنسی گمنام هیچ عقیده ای در مورد مسائل خارجی ندارد و نام SA هرگز نباید به مسائل اجتماعی وارد شود.
  11. خط مشی روابط عمومی ما بنا بر اساس جاذبه است تا تبلیغ ما باید همیشه گمنامی خود را در سطح مطبوعات رادیو فیلم ها و تلویزیون حفظ کنیم. ۱۲ گمنامی اساس روحانی تمام سنتهای ماست و همواره یادآور این است که اصول را به غرایز شخصی ترجیح دهیم.

  دوازده قدم و دوازده سنت با اجازه از خدمات جهانی الکلی های گمنام (A.A.W.S) مجدداً چاپ شده است. اجازه ی چاپ مجدد و اقتباس از دوازده قدم و دوازده سنت به معنی این نیست که خدمات جهانی الکلی های گمنام با محتوای این متن یا با دیدگاه های مطرح شده در این باره موافق است. A.A تنها یک برنامه ی بهبودی از الکلیسم است. استفاده از دوازده قدم و دوازده سنت در ارتباط با برنامه هایی که از A.A الگوبرداری کرده اند اما به مشکلات دیگری اشاره دارند یا در هر زمینه ای غیر از A.A هستند لزوماً دلیل بر تأیید آنها از طرف A.A نیست.

  اساسنامه اصول و عقاید انجمن معتادان جنسی گمنام

  ما یک راه حل داریم،  ادعا نمی کنیم که این را دخل برای همه است اما به دا روان می دهد اگر با با احساسی همستانی دارید و فکر می کنید ممکن است. مشاكل مشترکی با ما داشته باشید. خوشحال می شوند تا راه حل را با شما به اشتراک بگذاریم( معتادان جنسی گمنام ص 2 )

  در تعریف هوشیاری ما مقاید افرادی که خارج از العین معادن جنسی . کام هستند را بیان نکرده و از طرف آنها صحبت نمی کنیم ما فقدا تجارب خودمان را مطرح کرده و از طرف خودمان صحبت می کنیم. بنابراین ) برای معتاد جنسی که متاهل است هوشیاری جنسی به معنای نداشتن در . نوع ارتباط جنسی با خود با شخص دیگری به غیر از همسر است. در تعریف ) هوشیاری جنسی انجمن ۵۸ کلمه ی “عمر” به معنی امریک شخص در امواج رسمی و متعهدانه بین زن و مرد است. برای معتاد جنسی مجرد هوشیاری جنسی به معنی رهایی از ارتباط جنسی در هر شکل آن است و . همچنین برای همه ی ماه مجرد و متاهل هوشیاری جنسی شامل آزادی و رهایی در حال رشد از شهوت و اشکال مختلف افکار و تحریکهای جنسی است. معتادان جنسی گمنام صفحات (۱۹۱-۱۹۲)

  تنها شرط عضویت در SA تمایل به توقف شهوترانی و از لحاظ جنسی خوشیار شدن طبق تعریف هوشیاری جنسی SA است.

  دو یا چند معتاد جنسی که به منظور هوشیاری جنسی، مطابق با تعریف SA گرد هم می آیند میتوانند خود را به عنوان یک گروه SA بدانند. جلساتی که از اظهار نظر اسامی معتادان جنسی گمنام در رابطه با موضوع هوشیاری پیروی نمی کنند بیانیه ای که در ابتدای این بخش مبنی بر مقصود و اصول و عقاید انجمن ذکر شده و در سال ۲۰۱۰ توسط مجمع عمومی نمایندگان اقتباس و پذیرفته شده است جلسات SA نمی باشند و نباید خود را جلسه یا گروه SA بنامند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم