SA برای تازه وارد

به معتادان جنسی گمنام (SA) خوش آمدید. ما خوشحالیم شما اینجا هستید.

به SA خوش آمدید! ما خوشحالیم شما اینجا هستید. اگر شما خود را مشابه ما می‌بینید و فکر می‌کنید ممکن است اشتراکی با مشکل ما داشته باشید، ما دوست داریم راه‌حل‌مان را با شما به اشتراک بگذاریم.

تازه‌واردینی مانند شما سوالات زیادی درباره برنامه ما دارند. این نشریه تلاش خواهد کرد به برخی از آن‌ها پاسخ دهد.

SA چیست؟

ما یک انجمنی از مردان و زنان هستیم که تجربه‌مان، توانایی و امیدمان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم، که از طریق آن می‌توانیم مشکل مشترک‌ اعتیاد جنسی‌مان را حل کرده و به دیگران برای بهبودی کمک کنیم. هدف اولیه ما هوشیار باقی ماندن از نظر جنسی و کمک به دیگر معتادان جنسی برای رسیدن به هوشیاری جنسی است.

هوشیاری جنسی چیست؟

در تعریف هوشیاری، ما برای افراد بیرون از معتادان جنسی گمنام صحبت نمی‌کنیم. هوشیاری جنسی برای معتادان جنسی‌ مانند ما به معنای نداشتن رابطه جنسی با خودمان (خودارضایی) و یا با شریک جنسی غیر از همسرمان است. در تعریف هوشیاری SA، عبارت «همسر» اشاره به فردی دارد که در طی یک ازدواج بین یک مرد و زن صورت گرفته باشد. هوشیاری جنسی همچنین به معنای آزادی تدریجی و پیش‌رونده از شکل‌های مختلف افکار جنسی، برانگیختگی‌ها، و شهوتی است که وارد زندگی‌مان شده است. این آزادی بوسیله هوشیار باقی ماندن، و از طریق دوازده گام‌ها و دوازده سنت در زندگی روزانه‌مان بدست می‌آید.

چطور می‌توانم سالم باقی بمانم بدون داشتن نوعی از برون‌ریزی یا تخلیه جنسی؟

تجربه جمعی ما این است که هوشیاری جنسی، ما را از نیاز اجباری برای داشتن رفتاری جنسی آزاد می‌کند. ما بدنبال بازگرداندن غریزه‌مان برای صمیمیت جنسی در جای مناسب خودش، جهت تولید مثل و نگهداری علاقه و رابطه سالم با همسر، هستیم. وقتی ما شهوت سرگرم‌کننده و تفریحی، و برانگیختگی‌های جنسی را متوقف می‌کنیم، نیاز برای داشتن رفتاری جنسی به صورت اجباری، ما را رها می‌کند.

آیا SA مشابه گروه درمانی است؟

SA یک شکلی از درمان جنسی یا گروه درمانی نیست. جلسات SA بوسیله اعضای SA و با استفاده از رهنمودهای جلسات‌مان، راهبری می‌شود. در یک جلسه SA، راهنمایان و راهبرانی متخصص و حرفه‌ای وجود ندارد.

SA یک برنامه بهبودی از اعتیاد جنسی و شهوت براساس اصل‌های الکلی‌های گمنام است.

با هر مشکلی که ما به SA وارد شویم، ما یک راه‌حل مشترک داریم – دوازده گام و دوازده سنت بهبودی که در انجمن بر پایه هوشیاری جنسی، مورد تجربه و تمرین قرار می‌گیرد.

چطور می‌توانم یک عضو باشم؟

هر کسی فکر کند ممکن است یک مشکلی با شهوت داشته باشد، برای پیوستن به جلسات بسته SA خوش آمده است، و اگر می‌گوید مایل است شهوت‌کردن را متوقف کند و از نظر جنسی هوشیار شود، می‌تواند خود را یک عضو بداند.

هزینه عضویت چه میزان است؟

جلسات SA رایگان است. اینجا حق عضویت یا پولی برای عضویت دریافت نمی‌شود. ما در جلسات سبدی را برای کمک‌های داوطلبانه جهت پرداخت اجاره مکان، نشریات، قهوه، و مانند این‌ها، می‌چرخانیم. بنابر اصل سنت هفتم مان، ما از طریق شرکت داوطلبانه در مخارج، به خودمان متکی هستیم.

من پذیرفته‌ام در مورد رفتارهای جنسی زیاده‌روی داشته‌ام. آیا نمی‌توانم تنها یک مقدار از آن را کاهش دهم؟

SA برای آن افرادی است که کنترل این بخش از زندگی‌شان را ندارند. ما به SA آمدیم، بدین دلیل که نمی‌توانستیم متوقف شویم، و فرقی نمی‌کند که شکل‌های رفتارهای جنسی‌مان چطور ممکن است بوده باشد. ما دیگر نمی‌توانستیم انتخاب کنیم که متوقف شویم.

چطور می‌توانم تشخیص دهم که من معتاد هستم؟

شما می‌توانید برای خودتان به تشخیص این موضوع برسید. تشخیص کاملا ضعیف بودن‌مان، آن چیزی است که ما آن را «کارکردن گام یک» می‌نامیم. همانطور که در عبارت گام یک آمده، «ما پذیرفتیم در برابر شهوت کاملا ضعیف بودیم – و اینکه زندگی‌مان بهم‌ریخته شده بود.»

این برای ما مقداری زمان برد و غالبا میزان زیادی درد کشیدیم تا پذیرفتیم آسیب خورده‌ایم. زودتر یا دیرتر، ما چیزهایی مشابه «من باید آن را ترک کنم!» یا «به کمک نیاز دارم!» یا «نمی‌توانم بیشتر از این، این کار را با خودم انجام دهم!»، را می‌گوییم. هر کدام از این جملات یک پذیرفتنی از فاقدقدرت‌بودنمان است.

این دلیل آن است که چرا ما نمی‌توانیم فرد دیگری غیر از خودمان، همچون یک عضو از خانواده یا یک همکار، را هوشیار کنیم. ما خودمان باید به پذیرفتن آسیب برسیم و برای بدست آوردن کمک به جستجو بپردازیم.

مطلب مرتبط: آیا من یک معتاد جنسی هستم؟

خودتان را بررسی کنید

آیا شما فکر گرفتن کمک برای افکار یا رفتارهای جنسی‌تان را داشته‌اید، یا دیگران انجام این کار را به شما پیشنهاد داده‌اند؟

آیا شما برای کنترل یا کاهش فکرها یا رفتارهای جنسی‌تان تلاش کرده‌اید، و در انجام آن شکست خورده باشید؟

آیا فکرها یا رفتارهای جنسی‌تان در روابط‌تان با همسر یا مسئولیت‌تان نسبت به دیگران اختلال ایجاد کرده است؟

آیا برخلاف پیامدهای منفی رفتارهای جنسی‌تان – مانند تحقیرشدن‌ها، عقب‌ماندگی‌ها، بیماری‌ها، شغل‌ از دست دادن‌ها، توقیف شدن‌ها، طلاق‌ها، یا عمل‌های غیراخلاقی – شما همچنان به آن رفتارها ادامه داده‌اید؟

آیا شما تا به حال به خود گفته‌اید، تو یک معتاد جنسی هستی یا برای جرم‌های جنسی بازداشت شده‌اید؟

می‌دانم خودم نمی‌توانم ترک کنم. قبلا تلاش کرده‌ام و این نتیجه‌ای نداشته است. آیا شما می‌گویید این واقعا امکان پذیر است؟

بله، این امکان پذیر است. اعضای هوشیار SA، از سراسر جهان، هم به صورت مجرد و هم متاهل، وجود دارند. در SA ما با هم دیگر می‌توانیم هوشیار شویم و هوشیار باقی بمانیم، تا هنگامی که برنامه را یک روز در هر زمان، کار می‌کنیم.

چکاری من باید انجام دهم تا هوشیار شوم؟

چیز مطلقی در برنامه SA وجود ندارد، اما ما می‌توانیم چیزهایی را که در مورد بدست آوردن هوشیاری می‌دانیم را با شما در میان گذاریم. ما به جلسه‌ها می‌رویم. ما گام‌ها را اجرا می‌کنیم؛ ما از نشریات استفاده می‌کنیم (هم SA و هم AA)؛ ما همیارانی (راهنمایان) داریم که بر اساس یک نظم مشخصی با آن‌ها در مورد موضوعات خودمان گفتگو می‌کنیم. بسیاری از ما به این حقیقت رسیده‌اند که یک قدرت بالاتر، ما را هوشیار نگه می‌دارد.

بسیار خوب – من مایلم این را امتحان کنم. اکنون چکار کنم؟

با SA تماس بگیرید. یک شماره تماس محلی از SA پیدا کنید (از طریق وبگاه یا اعضا) یا با دفتر خدمات جهانی SA تماس بگیرید.
به جلسات بروید، جلسات و جلسات بیشتر.
با معتادهای جنسی هوشیار صحبت کنید و از آنان بپرسید آن‌ها چگونه هوشیار شده‌اند؟
از نشریات برنامه ما استفاده کنید: تکبرگی‌ها، کتاب‌های معتادان جنسی گمنام (کتاب سفید)، بهبودی ادامه دارد، الکلی‌های گمنام، و دوازده گام و دوازده سنت. فصل نامه انجمن ما، Essay را بخوانید.
یک همیار (راهنما) انتخاب کنید. همیار فردی است که هوشیاری‌اش برای شما جالب توجه است. با همیارتان بر اساس یک برنامه منظم تماس بگیرید – اگر ممکن است هر روز. از او درخواست راهنمایی کنید.
اجرا کردن گام‌ها. همیارتان به شما نشان می‌دهد چطور این کار را انجام دهید.
یک لیست از تلفن اعضا بدست آورید. شروع به برقراری تماس با اعضای دیگر برای رهاکردن وسوسه‌های جنسی و شهوت کنید، و همین‌طور هنگامی که احساس بهم‌ریختگی یا نگرانی دارید.
دعاکردن. در صبحگاه، از قدرت بالاترتان بخواهید شما را «تنها برای امروز» هوشیار نگه دارد. و در شب هنگام بگویید، «از تو تشکر می‌کنم» برای روزی که از نظر جنسی هوشیار بوده‌اید. هر وقت با شهوت برخورد می‌کنید، دعا کنید.
شعارهای برنامه‌مان بکار گیرید:

اول، چیزهای مهم‌تر

با آسانی آن را انجام بده

یک روز در هر زمان

رها کن و اجازه بده خداوند آن را انجام دهد

به سادگی این را ادامه بده

به یاد داشته باشید، همه ما در ابتدا تازه وارد بودیم، و کارهایی که شما امروز انجام می‌دهید را احساس کرده‌ایم. از خود بیرون آیید و درخواست کمک کنید. به ما بپیوندید، برای اینکه «ما می‌بایست با شما باشیم در این انجمن روحانی، و شما حتما برخی از ما را خواهید دید هنگامی که قدم در راه شادی می‌نهید. امیدواریم که خداوند همراه شما باشد و شما را حفظ کن – تا آن زمان». (الکلی‌های گمنام – صفحه ۱۶۴)

105 پاسخ

 1. سلام
  برگزاری جلسات تحت نظر کیست ؟؟
  من یه برنامه درست و استاندارد میخوام .
  لطفا کمکم کنین، خواهش میکنم.

 2. اینجانب امیر 35 سالمه متاهل بهlgbt علاقه ی شدید دارم البته بشدت برام لذت بخشه دوست دارم بیشتر دربارشون بدونم از معاشقه ی دختر ها با هم لذت فوق العاده‌ای میبرم خودم هم بشدت شهوتی هستم و غیر قابل کنترل
  حالا باید چکار کنم؟

  1. در جلسات انجمن شرکت کنید
   جلسات رایگان است
   اینجا حق عضویت یا شهریه ای وجود نداره
   با شرکت مداوم در جلسات، به مرور، به جواب سوالاتتون خواهید رسید.

 3. سلام
  نتیجه خود ارضایی واسه من
  از قیافه افتادن چهره کرخت
  اندام ضعیف و رنجور
  کمر درد .زانو درد..
  پرخاشگری.خشم.کینه توزی
  نداشتن اعتماد به نفس
  از دست دادن شغل همسر
  انزوا و دوری از همه
  خود درگیری
  از بین رفتن جذابیت فردی و معنوی در جذب دیگران
  ترسو شدن..فراموشی گرفتن.بی حالی .
  تنها راه ترک همین برنامهsaهست
  من همه راه ها رو رفتم برای ترک و فقط این جواب داد.فقط باید تسلیم برنامه باشید.خودتون رو در شرایط تنهایی و دیدن پورن قرار ندید.

 4. سلام خداروشکر می کنم که بیدار شدم از گناهی که مرتکب می شدم فقط به کسی نیاز دارم که راهنماییم کند

 5. سلام دوستان.
  سالهاست که درانجمن معتادان جنسی گمنام هستم. از لطف و برکت خداوند حدود 10 سال پاکی جنسی دارم و زندگیم از اون روزهای وحشتناک و تاریک عبور کرده است.
  دوستان عزیز نگران نباشید به انجمن وصل بشید چرا که بدون هزینه و رایگان بیشترین بهبودی را بدست خواهید آورد. این نوید را به شما میدم که پاک خواهید شد بدون هیچ گونه مصرف قرص یا روانشناس.

  1. من چندین ساله درگیرم خیلی از دوران قبل نوجوانی حتی وبشدت گوشه گیر و منزوی ام فرصت هام رو از دست دادم کمک کنید از راه کارهاتون بگین😢😢

 6. سلام من به خود ارضایی از ۱۱سالگی انجام میدادم دلیلش حرف های سکسی بود که در مدرسه میزدیم ولی من تا ۱۶ سالگی نمیدونستم اسمش چی بود و فقط میدونستم لذت فوق العاده ای داشت ارومم میکرد سال قبل فهمیدم گناهه و امسال فهمیدم اسیب میرسونه یه بار دوسال قبل به مدت یه ماه ترک کردم شروع کردم امسال سه ماه ترک کردم باز شروع کردم حدود یه ماهه به فیلم پورن عادت کردم نبینم اروم نمیشم کمکم کنید

  1. درود بانو ماری
   با شماره ها تماس بگیرید، در جلسات مجازی یا حضوری شرکت کنید و با اعضا در تماس باشید،
   به ما کمک شد، ب شما هم کمک خواهد شد…
   (به بخش جلسات سر بزنید)

  2. سلام وقت بخیر
   پاکی جنسی فقط از طریق هوشیاری جنسی بدست میاد. نیازی به تلاش خاص و هزینه گزاف نداره. این هوشیاری رو انجمن به شما میده و راهکارهایی د راختیار شما میزاره که بتونید پاک بمونید. انجمن معتادان جنسی رو سرچ کنید و شهری که زندگی میکنید از دوستان هم درد خودتون میتونید کمک بگیرید.
   من مسیرهای زیادی بخاطر رهایی از این اعتیاد طی کردم اما موفق نبودم تا به انجمن رسیدم و اینجا راهکارهایی از بهبودی افرادی به شما میرسه که خودشون با این مشکل روبرو بودن و تجربه های نتیجه گرفته شده که نه فقط در کشور ما بلکه در کل دنیا این انجمن در حال پاسخگویی و خدمت به کسانی است که اجبار به رفتارهای جنسی دارند.

 7. سلام من هم شدیدأ در گیر خودارضایی هستم
  دائمأدزحال خسارت زدن هستم
  دیگه خسته شدم و فکرای بدی تو سرم میگرده
  مستأسل شدم
  خاهش میکنم کمکم کنید

 8. من به خودارضایی حدود ۴ سال است اعتیاد دارم اگه میشه یک مشاور حضوری در مشهد معرفی کنید؟

 9. باسلام دو سالی میشه با این برنامه آشنایی دارم و فقط مشکل خودارضایی دارم. وکمک هم به من کرده. ولی وقتی به این فک میکنم که تا آخر باید تو این برنامه باشم اذیت میشم یا اینکه تا آخر قراره معتاد جنسی باشم. نمیدونم با این درگیری فکری چیکار کنم

 10. سلام.
  من امشب پیداتون کردم.
  نمی تونم جلسات حضوری رو شرکت کنم.
  چطور با یک بهبود یافته از این کار ارتباط بگیرم؟

 11. سلام عاطفه هستم یک معتاد جنسی در حال بهبودی.
  جایی هست بشه کتابها رو دانلود کرد؟ چون امکان خرید کتاب کاغذی بصورت اینترنتی برام وجود نداره بخاطر به خطر افتادن گمنامی.
  هزینه اش رو هم پرداخت میکنم فقط pdf اش باشه

  1. می توانید با 3 شماره زیر که هر سه خانم هستند، تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید
   شماره تماس آدرس جلسات حضوری بانوان ایران:
   ۰۹۹۰۲۳۲۰۰۱۳
   شماره تماس آدرس جلسات فضای مجازی بانوان ایران:
   09931734807

   شماره تماس مسول کمیته حمایت از بانوان ایران:
   ۰۹۹۱۴۲۸۸۰۱۰

 12. سلام و درود و شادی و نشاط به همه دوستان عزیز بهبودی. منم مثل شما با شیطنت ها و افکار جنسی و خودارضایی افراطی به شکل غیر قابل کنترل دست و پنجه نرم میکنم و بهش اعتیاد پیدا کردم. ولی از اونجایی که با اصول انجمن های مشابه اس ای آشنا هستم؛ عجز و درخواست کمکم رو توی انجمن اس ای هم اعلام میکنم و امیدوارم که پیروزی های مقطعی و گذرا بر مشکلات جنسی رو هم بتونم به کمک انجمن اس ای جاودانه کنم. به امید دیدار.

 13. سلام وقت بخیر ببخشید من خجالت میکشم توی جلسات حضوری شرکت کنم میشه یه راه دیگه‌ای بهم معرفی کنید ممنون میشم ….

 14. سلام من مشكل جنسي شديد دادم به حدي كه توي ٣٦سالگي نميتونم ازدواج كنم تا الان خيلي هزينه كردم لطفا كمكم كنيد و جلسات در مشهد كجا برگزار ميشه.خواهش ميكنم

  1. سلام من ی دختر ۱۵ ساله هستم
   از ۸ تا ۱۱ سالگی خود ارضایی داشتم و ترک کردم
   و تو ۱۴ سالگی یکی دوبار اینکارو کردم
   البته تا الان نمیدونستم ک خود ارضایی یا ن
   خیلی پشیمانم و ترک کردم
   ولی گفته شده ک اینکار در من ک دخترم باعث یائسگی زودرس میشه ایا درسته این حرف

   1. ضرر داره ولی فکر نکنم باعث یائسگی بشه.. اگ ترک کنی عوارض اشم کم کم از بین میره

 15. سلام من zاز زمان بلوغ گرفتار خود ارضای شدم اولش درمورد این رفتار هیچ اطلاعی نداشتم بعدها متوجه شدم یه نوع لذت زودگذر و ویران گر پشیمانی بعد انجام زندگیمو داغون کرده مجرد هستم وخیلی خسته و نا امید هیچ چیزی ازاین گروه نمیدونم دوروز متوجه شدم اشخاصی مثل من وجود داره ازتون خواهش میکنم این مطلب میخونید کمکم کنید حالم بد

 16. سلام ۱۸ سال دچار اعتیاد جنسی هستم همه نوع ارتباط جنسی رو تجربه کردم ولی انگار هرچه بیشتر تقلا میکنم مثل کسی هستم تو باطلاق افتاده و بیشتر فرو میرم دیگه نه خودمو میشناسم و نه میدونم کی هستم فقط یه موجود زنده هستم

 17. با سلام
  من ۲۸ سالمه وتا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتم یعنی چون اعتماد به نفس نداشتم و کم رو بودم وکم و بیش از
  زمان بلوغ تا حال خود ارضایی میکردم وچند وقتیه حالت توهم و حسای خیلی بدی بهم دس میده و ترسناک
  میخاستم از بهبود یافته یای عزیز بپرسم میتونه از اثار مخرب خود ارضایی باشه

 18. من شدیدترین دوران سکسی زندگیمو دارم سپری میکنم
  دوس دارم عادی باشم ورفتار معقول داشته باشم
  ولی نمیتونم فاصله بگیرم
  البته دارم جوونی میکنم و از زیاده روی که میکنم لذت میبرم
  فقط ترس از بیماری ذهن منو داغون کرده
  ی جورایی فوببا بیماری شده تنها فکرم نمیدونم باید چیکار کنم

 19. من نمیتونم جلسات رو شرکت کنم چون میترسم شهر ما هم خیییلی کوچیکه و همه همو میشناسیم… خوندن نشریه هاتون کفایت میکنه؟؟ امیدوارم کفایت کنه چون اینجا تنها امیدم بود که پیدا کردم:(

  1. سلام خواندن نشریات کمک بزرگی بهت میکنه گرفتن یکی از بچه‌ها انجمن saبعنوان راهنما که حتمآ باید زن باشد نوشته بودید اسمتان مینا هست پس خانم هستید اصلا شاید توی محل شماانجمن و جلسه نباشد اگر میخواهید به شماره تلفن انجمن خانمها را توی اینترنت پیدا کنید تماس بگیرید باز هم میگم به یکی از دوستان بهبود یافته خانم تماس بگیرید خیلی کمکتان میکنه به امید خدا

  2. می توانید با 3 شماره زیر که هر سه خانم هستند، تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید
   شماره تماس آدرس جلسات حضوری بانوان ایران:
   ۰۹۹۰۲۳۲۰۰۱۳
   شماره تماس آدرس جلسات فضای مجازی بانوان ایران:
   09931734807

   شماره تماس مسول کمیته حمایت از بانوان ایران:
   ۰۹۹۱۴۲۸۸۰۱۰

 20. سلام من‌ دوست دارم پاک بشم ولی به‌ هر راهی زدم شکست خوردم 22سالم هست خودمو نابود کردم زانوهام درد میکنه تمام مفصلام خالی شده تو زندگیم عقب افتادم حالم آز خودم ب هم میخوره کمکم کنید تا من‌ هم پاک بشم من‌ ایمان دارم ک با شماها میتوانم پاک شوم ولی میترسم بیام جلسه

 21. علائمى در برادرم ميبينم كه فكر ميكنم اعتياد جنسي داره ،همسرش ازش داره جدا ميشه با يك پسر بچه ?شغلو سرمايه و داروندارشو هم از دست داده .نه غرورى نه تعصبى و نه عزت نفسى هيچى باقى نمونده
  لطفن اگر كسى اطلاعاتى داره به من كمك كنه

  1. تو به داداشش نمیتونی کمک کنی
   همسرش میتونه بره اس آنان
   خودشم باید بیاد اس آی

  2. می توانید با 3 شماره زیر که هر سه خانم هستند، تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید
   شماره تماس آدرس جلسات حضوری بانوان ایران:
   ۰۹۹۰۲۳۲۰۰۱۳
   شماره تماس آدرس جلسات فضای مجازی بانوان ایران:
   09931734807

   شماره تماس مسول کمیته حمایت از بانوان ایران:
   ۰۹۹۱۴۲۸۸۰۱۰

 22. سلام حدود نه ساله درگیرم هر راهی که بگید رو امتحان کردم ولی جواب نداده اعتیاد شدید به پورنوگرافی دارم جدیدا میخوام 21روز رو برای آخرین بار امتحان کنم اگر تسلیم شدم حتما عضو انجمن میشم امیدوارم بتونید کمکم کنید

 23. درآرزوی ترک علاقه به جنس موافق وخودارضایی که زندگیم خراب این موضوع شده است

 24. سلام
  من مدت ۶ هفت ساله که درگیر پرنوگرافی هستم به صورت افراطی
  و خیلی شدید استرس و اضطراب دارم.
  البته حدود یک ماه هست که توترکم ولی متاسفانه استرس و اضطرابم و نبوداعتماد به نفسم از بین نرفته.احساس بیقراری هم دارم
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  1. از طریق شماره های اطلاع رسان ک در بالای این صفحه هست … در شهرتان دنبال جلسات SA بگردید و یک راهنما بگیرید و ب دوستان همدرد همجنس خود وصل شوید

 25. سلام . 33 سالمه و از زمان بلوغ تا الان معتاد خود ارضایی هستم . تا همین چندی پیش به نظرم چیز عادی بود تا اینکه به خاطر خودارضایی بیش از اندازه ( هر شب 3 بار ) بیماری روحی اظطراب گرفتم و پیش دکتر روانپزشک رفتم . با کمک دارو و بعد مدت 4-5 ماه حال روحیم دوباره بهتر شد و تو این مدت کم و بیش خود ارضایی میکردم ولی نه به اون شدت . اون موقع بود فهمیدم که دلیل بیماری روحیم خود ارضایی بوده ( تا قبلش نمیدونستم فکر میکردم همینجوری مریضی شدم ) تصمیم خیلی خیلی جدی به ترک گرفتم . حدود یک ماه ترک کردم و تو این مدت به گذشته فکر کردم ، به اینکه چه موقعیت هایی رو به خاطر خودارضایی تو زندگی از دست دادم ، دلیل اصلی عقب بودنم تو زندگی نسبت به هم سن و سال هام همین موضوع بوده . خلاصه خیلی کلافه شدم و از خودم متنفر و واقعا میخواستم این ترک رو تا همیشه ادامه بدم تا اینکه هفته پیش دوباره نمیدونم چی شد که شروع شد . اولین شب یه بار و شب بعد دوباره یع بار و الان که دارم اینو مینویسم دوبار امشب اینکارو کردم و واقعا دیگه خسته شدم و اومدم تو نت سرچ کردم و شمارو پیدا کردم . امید دارم بتونم اینبار برای همیشه ترک کنم . برای همه دوستانی که کامنت گذاشتن نیز آروزی موفقیت دارم . انشالله کنار هم بتونیم به هم کمک کنیم .

 26. سلام مردی هستم۴۰ساله معتاد ب خودارضایی هستم از سن بلوغ تا الان ب این بیماری مبتلا هستم خیلی وقته خستم شده و تصمیم برا ترک کردم ولی هردفعه شکست میخوردم.الان بازم تصمیم گرفتم که ترک کنم کمکم کنید

  1. سلام.
   من و شما هم سنیم از ابتدای بلوغ دچار این مشکل شده ام.تنها نیستی.
   این مطالب را می خونم امیدوار می شم.تو سن ما خیلی زشته، بچه داریم اگه بفهمن نابودمی شیم.
   لطفا راهنمایی کنید حتما باید تو جلسات شرکت کنبم یا لازم نیست؟اگه راهی دیگه داره ممنون می شم اطلاع بدین.
   با ارزوی موفقیت.

 27. سلام منم میخام عضوبشم من دوسال ویازده ماه پاکی ازموادمخرونیکوتین والکل دارم ولی حریف خودارضایی پورنوگرافی نشدم همیشه درگیرم وعذاب وجدان دارم چون ک اصول روحانی برنامه رومیدونم وهیچ چیز مثله لازش روحانی برایه ی دوست درحال بهبودی نیست کمک کنید

 28. درود بر شما دوستان من ۱۵ ساله درگیر مسائل جنسی و خودارضای هستم واقعا دیگه خسته شدم نمیدونم چ کار کنم ارز کجا شروع کنم ممنون میشم کمکم کنید
  چطوری باید با اسکایپ در جلسات شرکت کنم
  ممنون

 29. سپاسگزار خدا شاهینم معتاد جنسی
  به لطف خداوند و sa و دوستان بهبودی امروز تونستم پاک باشم .من همیشه برا مشکل جنسی درد میکشیدم ولی امروز با کمک برنامه پاکم و روحم در آرامشه خدا رو شکر میکنم .

 30. سلام من 30 ساله درگیرم. مجردم. اخیرا با دیدن فیلم ها تحریک نمیشم فاجعه بار تر اینکه من اصلا به بدنم دست نمیزنم و تخیل گرا هستم. چند وقتی هست از چت های سکسی بیزار شدم و انجام نمی دم. یک مدت هم با آقایی ارتباط داشتم ولی من واقعا نه تحریک میشدم و نه ارضاء. رابطه جوری بود که فقط اون لذت می برد و من باز خود ارضایی می کردم. چطور می تونم در شهر خودم از امکانات استفاده کنم، ممکنه راهنمایی کنید منو

 31. سلام.دوستان عزیز من تا الان برای رفتارهای جنسی خود از کسی کمک نمیخواستم چون فکر میکردم این رفتارهای من خیلی درست هستن این فکر از تظر من درست بود ولی از نظر دیگران درست نبود و اتفاقا به من پیشنهاد میدادن ولی من قبول نمیکردم.این فکرها و این رفتارهای جنسی اول به خودم صدمه زدن بعد به اطرافیانم و حتی اونی که باش بودم اهل اینکار بود و من چون نیاز داشتم و با حرف های خوبم اون رو هم به این کار وادار کردم.این رفتارهایی که من دارم اول بع خودم صدمه زدم و باعث عقب ماندگی در زندگی و تحقیر شدن خودم شد من تا الان به خودم نگفتم که یه معتاد هستم چون فکرم این کارو خیلی ضروری میدونست که تو باید با دخترها یه رابطه صمیمی و عاطفی داشته باشی و موقعی که با اون ها حرف میزدم لذت میبردم و متوجه مشکلات خودم نبودم و فکر میکردم که این کارهای من درست هستن و من میرفتم سراغ خودارضایی که با اون حرف های خوب و عاشقانه کع به من میزدن

 32. سلام نزدیک ۲۰ سال اعتیاد به مواد مخدر و خود ارضایی دارم ۴ سال پیش مواد مخدر ویک سال نیکوتین رو بوسیله انجمن معتادان گمنام کنار گذاشتم ولی حریف خود ارضایی نشدم وقتی انجام میدم حالم از خودم بهم میخوره از خدا وشما دوستان میخوام کمکم کنین

 33. من ازکودکی درگیرخودارضایی،هم جنس گرایی،رابطه باجنس مخالف ورفتارهای دیگرتاالان که43سال دارم بازمیل شدیدرابطه دوطرفه باهم جنس ازفکرم خارج نمیشود،،وازشرکت درجلسات خجالت میکشم،،کمک کنید به شما بپیوندم،،ایا من متفاوتم

 34. سلام من شیش ساله که میخوام ترک کنم و تا حالا هرکاری کردم نشده والان اگر ترک کنم به روزهای اولم برمیگردم؟

 35. سلام و تشکر از این اقدام انسان دوستانه
  من متاهلم ولی متاسفانه در هفته حداقل دو ارتباط غیر متعارف با جنس مخالف دارم. ایا امکان ترک تدریجی این کار در انجمن شما وجود دارد.

 36. سلام
  33 سالمه و فکر کنم از بچگی درگیر بودم بیشترین زمان پاکیم 2 یا سه ماه بوده ولی باز برگشته و بدتر از برگشتن عذاب وجدان بعدش من مجردم تا حالا رابطه نداشتم ب هیچ کس اما..فکر کنم خودتون فهمیده باشید که بیماری من چیه یه مدت خودمو با گفتن اینکه یه کمش عادیه و اینا گول زدم ولی دیگه خسته شدم کمکم کنید خواهش میکنم

 37. سلام بی شک جلسات مثمر سمری میباشد من هم خودم گرفتار این موضوع هستم اما ب شکل ضعیف این انجمن جایی خوبی هست برای رهایی ازین درد

 38. سلام
  من حسین هستم معتاد جنسی 28 ساله
  10 ساله که گرفتارم. امیدوارم یک روزی بیاد که من 1 سال باشه ترک کرده باشم.
  خودم تنهایی قادر به غلبه بر این مشکل نیستم. از SA و دوستانی که سابقه پاکی دارند کمک میخوام.
  ممنونم

 39. من به خاطر مشکل های جنسی چند بار تا خودکشی رفتم ولی خودم نکشتم چون می ترسیدم از جهنم .من ۱۳ سال آلوده هستم به مسائل جنسی و دیگه طاقتم تموم شده جلسات باید کجا بیایم راهنمایی کنید

 40. کاش به صورت غیر حضوری بودن کلاسها من یه دخترم تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن واقعا برام سخته برم تو این جلسات شرکت کنم یه عمر باید بمونمو حرف بشنوم یا محل زندگیمو عوض کنم :(:(:(:(

  1. سلام شما میتونید با نصب برنامه اسکایپ وارد جلسات بشید البته قبلش با کمیته بانوان تماس بگیرید تا شماره دوستان اسکایپی رو به شما بدن..

 41. سلام مردی ۴۶ساله هستم.به خاطر خودم متاسفم .نمیتونم شهوت را متوقف کنم.حتی تا پای مرگ هم رفتم.در شهر ما جلسات هست اما من قابلیت دربافت کمک را ندارم.اکثرا جوان هستند.وترس از قضاوت دارم.بعد افمار جنسی ام به خاطر گشت زنی در سایتهای جنسی بی نهایت خطرناک شده.متاسفانه همسرم الان به عنوان یار بازیم شده باهاش فیلم تماشا میکنم.از فانتزیهای جنسیم صحبت میکنم..فکر نکنم کاری بشه برای من کرد.

  1. سلام دوست من اگر خودم نخواهم برای خودم کاری کنم، هیچ کسی نمی تونه کاری برای من بکنه!

 42. سلام وخسته نباشید از برنامه خوبتون ۱۲سال که معتادم امیدوارم بتونم ترک کخنم

 43. سلام.از تلاش و زحماتتون متشکرم نمیخوام زحماتتون رو زیر سوال ببرم اما فکر نمیکنید این روش ها برای کشورهای غربی‌بیشنر مناسب هست؟در ایران همه از ترس آبرو یا به دلایل مختلف دیگه حاضر نیستن مشکلاتشون رو با دیگران در میون بگذارند و یکی از اونها خود منم.بهتر نیست جلسات به صورت غیر حضوری و در فضای مجازی و افراد به صورت گمنام باشند؟

 44. اطلاع رسانی خیلی ضعیف بوده یا …. بهر حال بیست سال بیماری همراهم بود تا اینکه پذیرفتم بیمارم و بر اساس معتادان گمنام na به شما رسیدم …من تجربه ی ترک پانزده سال اعتیاد مواد رو با انجمن دارم و حالا مطمئنم در مورد این موضوع هم انجمن کارساز است …از اطلاع رسانیه ضعیف این انجمن ناراحتم…وای بحال اونایی که نمیدونن اینجا درمانگاه تمام دردهاشونه …ممنون

 45. سلام من نیمی از عمرم رو با اشتباه تلف کردم بیماریم هم داره هرروز شدیدتر میشه می دونم که خودباوری رو میگیره خودکم بینی به جاش میاره و واقعا از خودم متنفرم به کمک نیاز دارم با اینجا هم آشنایی ندارم ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید

 46. درود بر شما. آیا برای شرکت در این کلاس و استفاده از روش 12 مرحله ای ترک اعتیاد اعتقاد به خدا لازم است؟

  1. سلام دوست عزیز، تنها لازمه‌ی عضویت در SA تمایل به پاکی جنسی و پیروزی مستمر برشهوت است.

 47. سلام وخسته نباشید خواهشها یه فکری برای آنهایی که جلسه ندارند مث ما بکنید به خدا دیگه نابود شدیم از عذاب شهوترانی استان سمنان شهرستان شاهرود :(:(:(:(:(:):D:D

  1. یکی از دلیل های که اکثریت ما به این اعتیادها و اختلالات جنسی دچار میشم ناآگاهی هستش ماها آگاهی نداریم.
   همین باعث شده که ماها ناخودآگاه ذهن باید یه سری صحنه‌ها مثل عکس فیلم خواندن شنیدن یه سری موضوعات جنسی برین سمت این کار و برای حس لذت دست به عمل خودارضایی بزنیم ومغزمو شرطی کنیم

 48. سلام و درود
  من باتوجه به مطالب شما متوجه شدم که یک معتاد جنسی هستم. آدرس جلسات رو هم گرفتم اما نمی دونم برای شروع لازم کاری کنم یا کتابی بخونم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام درودبرشما خیر دوست من کار خاصی لازم نیست. در جلسات شرکت کنید اونجا دوستان راهنمایی می کنند و نشریات هم در جلسات هست می تونید تهیه کنید.

 49. بسمه تعالی
  سلام
  خیلی خوشحالم که چنین انجمنی شکل گرفته اما کاش بیشتر در مورد جلسات نوشته بودید مثلاً از شرایط ورود و اینکه آیا همنشینی با افراد معتاد، باعث تکرار عمل جنسی میشود یا نه؟! چون میدونید که برای بعضی افراد نشست با افراد آلوده ممکنه باعث ترغیب اون عمل بشه…(یه سوال نمیدانم که حضار جلسات اس ای چه حضوری و چه غیر حضوری مثلاً با اسکایپ، به سلامت جنسی رسیده اند یا خیر و اینکه ایا فرد سالم و مناسب برای مشاوره دادن در جلسات وجود دارد یا نه چون ما میخواهیم بهبود پیدا کنیم نه اینکه با افرادی صرفا مثل خودمان گفت‌وگو کنیم، بهتر نیست در جلسات مشاورانی هم حضور داشته باشند؟) لطفا به شبهه ها و سوالاتی که نوشتم پاسخ دهید…
  باتشکر

  1. سلام درودبرشما، ورود به جلسات شرایط خاصی ندارد، تنها لازمه عضویت در انجمن تمایل به رهاکردن شهوترانی است. جلسات اس ای بر اساس روش دوازده گام و کمک اعضای بهبودیافته به دیگران است و دوازده گام یک روش روحانی برای بهبودی از اعتیاد است که برای رهایی از بسیاری از اعتیادها موثر بوده است. و در جاهای مختلف جهان به عنوان یک روش شناخته شده برای بهبودی از اعتیاد مورد تجربه قرار گرفته است.

 50. سلام.
  جوانی هستم 37 ساله و با دنیایی از ترس – خود کم بینی – دوری از خانواده – ورشکسته مالی و روحی – تنها و سردرگم – نا امید – به شدت خود آزار – از خود متنفر – خود باخته – توهمی – اسیر شهوت – خائن و غیر قابل اعتماد – بازیگر نقش های عاشقانه و عاقلانه و حق به جانب در زندگی ام – مهر طلاق در شناسنامه ام – دارای خاطراتی بسیار تلخ از حقارت و تنهایی و خودکشی – بی پولی و سرگردانی شغلی با وجود تحصیلات عالیه – دنیایی از کارهای نا تمام – هزاران آرزوی بر باد رفته – دنیایی از خسارات مالی و جسمی و عاطفی و روحی و احساسی و شخصیتی که به خودم و خانواده ام و اطرافیان و جامعه ام زدم و ……………………………. این لیست انتهایی ندارد.
  با این حال به انجمن شما امید دارم
  به پیش شما می آیم
  همین امروز
  همین لحظه با شما هستم
  دعایم کنید اگر درد مرا لمس کردید.
  من جهنم را زندگی کرده ام نه فقط شنیده باشم

 51. با عرض سلام و ادب خدمت تمام اعضای این انجمن

  اصلا باور نمی‌کردم که حضور در جلسات اس ای بتونه تا این حد از نظر روحی و روانی بر من تاثیر بذاره.

  پاکی جنسی و رهایی از شهوت برترین هدیه ای بود که خداوند متعال به لطف اس ای به من عطا کرد و من از این بابت سپاسگزارم

 52. این عدم استقبال از جلسات از تعداد عضو های کانال تلگرامی که راه انداختین کاملا مشخصه ایران پر شده از بیماران جنسی که تقریبا میشه گفت هفتاد هشتاد درصدشون از این که بیمارن ناراضی اند و دنبال یه روشی برای بهبودی. پدر من معلم دبیرستان پسرونست ازشون خواسته بود مشکلاتشون رو بصورت ناشناس تو یه برگه بنویسن تقریبا خودارضايي مشکل ثابت همشون بود و همشون دنبال یه راه حل برای رهایی از خودارضايي.
  کاش یه شرایطی فراهم میکردید که کسایی که مثل من نمیتونن تو این جلسات شرکت کنن هم یه امیدی برای رهایی از این گناه داشته باشن

  1. جلسات اینترنتی اسکایپ – تلفن میتواند شمارا پاک نگه دارد و به جلسه متصل کند
   عضوی را میشناسم که به همینگونه چند سال پاکی دارد

 53. سلام خداوند بشما جزای خیر دهد هر ثوابی وکار خیر ها وصدقات جاریه محفوظ اینکار شما از همه صدقات وثواب برخی چیزهای واجب بالاتر است شما دارید براساس قرآن ازطریق حکمت شامل (بهترین تدبیرها و همرهی ها و..صدها روش عقلی وروانشناسانه اقدام میکنید . ماهنوز در حکمت که قدم اول امر به معروف ونهی از منکر است مانده ایم ..) سوالم اینست که ترک ویا فشار جنسی بعد از ازدواج که همسر اصلا از هر نظریعنی از نظر عاطفی واز نظر زنا شویی اصلا تمکین نمیکند همسر دوم هم به هیچ وجه ممکن نیست طلاق هم انسان به فرزندانش ظلم میکند هم ابروی انسان چه کار باید کرد

  1. با سلام و درود بر شما، در بخش درباره اس ای صفحه ای با عنوان آیا من یک معتاد جنسی هستم وجود دارد، لطفا این صفحه را مطالعه فرمایید با پاسخ دادن به سوال ها می توانید خودتان را در مورد اعتیاد جنسی بررسی کنید و در صورت تمایل در جلسات انجمن شرکت نمایید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم