آدرس جلسات ایران:
آقایان ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰
بانوان ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

سبد خرید

روبرویی با زندگی – ۹۰ روز مراقبه

 

بر روی ضعف‌های دیگران انگشت قرار می‌دادم و با ایجاد صحنه‌ای مه آلود درباره دیگران، توجه‌ام را از خودم منحرف می‌کردم. با این حال، در همین زمان، بین انکار و سرخوردگی درباره ضعف‌های شخصیتی‌ام و ناامیدی درباره زندگی‌ام سرگردان بودم.

وقتی به SA آمدم، در هنگامی که از نظر عاطفی و احساسی به انتهای خط خود رسیده بودم، چیزی غیرمنتظره و شگفت‌انگیز را در جلسات یافتم – روبرویی (صداقت). در SA افراد واقعاً با ضعف‌هایشان راهنمایی می‌شوند، هنگامی که وقایع مربوط به خود و تجربه روز به روزشان در بازیابی (از اعتیاد) را به اشتراک می‌گذارند. از SA یاد گرفتم، ضعف‌های مشترک‌مان، ما را نزدیک یکدیگر قرار می‎دهد، گذشته از توانایی‌های مشترک‌مان.

وقتی گام‌ها را کار کردم، ضعف‌هایم را پذیرفتم و آن‌ها را به سمت قدرت بالاترم رها کردم. در جهان امروزم به عنوان یک انسان «شکست‌خورده» مفیدترم تا زمانی که می‌خواستم انسانی «کامل» باشم.

خدایا، می‌بینم که امروز می‌توانم چیزی بیش از ضعف‌هایم باشم، اگر با آن‌ها روبرو باشم و آن‌ها را به سمت تو رها کنم.

کتاب ۹۰ روز مراقبه (صفحه ۱)

0 thoughts on “روبرویی با زندگی – ۹۰ روز مراقبه

  1. سلام، همه میخوان به طور مخفی از این کتاب ها استفاده کنن، همه به کمک شما و این کتاب ها نیاز دارن، چرا در نشر نسخه pdf اقدامی نمیکنین؟؟:(:(

  2. سلام من چطور میتوانم بر غرورم غلبه کنم و به جلسات sa برم واقعا من مشکل جنسی دارم اصلا جنون شهوت دارم نه با سکس نه پورنو نه خود ارضایی فکرم آرام نمیشه. کمکم کنید لطفاً.

    1. وقتی اونقدر درد کشیده باشی که عاجزانه بیفتی روجفت زانوهات اون موقعه که برای بهبودیت هرکاری میکنی.
      فقط چند جلسه امتحان کن و به خودت فرصت بده همین

  3. با سلام خدمت شما دوستان، من در اتریش زندگی میکنم و به این باور رسیده ام که یک معتاد جنسی هستم، لطفا برای من بگویید چطور امکان دارد PDFانجمن را تهیه کنم، با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.