آدرس جلسات ایران:
آقایان ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰
بانوان ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

سبد خرید

گام سوم – بازگرداندن خواسته‌ها و زندگی‌مان به سمت خدا

ما متوجه شدیم ریشه مشکل‌مان جدایی آگاهانه از منشا زندگی‌مان است؛ راه حل یگانگی آگاهانه با آن منشا است. بنابراین، آمدن ما به نقطه انتهای آزادسازی خودمان، ما را در موقعیتی قرار داد که نهایتا توانستیم اجازه دهیم خدا در زندگی‌مان، یک جایگاه مشخص داشته باشد.

«تمرین گام سه مشابه بازکردن دری است که از همه منظرها هنوز بسته و قفل است. همه آن چیزی که ما نیاز داریم یک کلید است، و این تمایل نامیده می‌شود. بعد از این‌که بوسیله تمایل قفل آن باز شد، در تقریبا به خودی خود باز می‌شود، و با نگاه کردن از طریق آن، می‌بایست مسیری را ببینیم که در کنار آن نوشته‌ای وجود دارد. چنین خوانده می‌شود: «این راهی به یک ایمان است که کار می‌کند». در دو قدم ابتدایی با اندیشه سر و کار داشتیم. ما دیدم که فاقدقدرت بودیم … اما همچنین دریافتیم که داشتن یک نوعی از ایمان … برای هر کسی ممکن است. این نتیجه‌گیری‌ها به عمل نیاز نداشت. آن‌ها تنها نیازمند پذیرفتن بودند.

مشابه همه گام‌های باقی‌مانده، گام سه نیز ما را به عمل مثبت فرا می‌خواند، برای این‌که تنها بوسیله عمل است که ما می‌توانیم خواسته‌های شخصی را که همیشه سد راه ورود خدا به زندگی‌مان شده است را برداریم. … بنابراین مشکل‌مان اکنون تنها این ایست که چگونه و چه وسیله‌ بخصوصی ما را قابل خواهد کرد تا اجازه به ورود او بدهیم؟ گام سه اولین تلاش‌مان برای انجام این کار را نشان می‌دهد. در واقع، تاثیرگزاری کل برنامه به این برمی‌گردد که ما چگونه بخوبی و با چه جدیتی برای رسیدن به این موضوع تلاش می‌کنیم: «تصمیم برای بازگرداندن خواسته‌هایمان و زندگی‌مان به مراقبت پروردگار، همانطوری که او را می‌فهمیدیم» (دوازده گام و دوازده سنت، ص 34-35)»

کتاب سفید، صفحه 93

8 thoughts on “گام سوم – بازگرداندن خواسته‌ها و زندگی‌مان به سمت خدا

  1. سلام دوستان من ۵ سال اعتیاد به قرص متادون و تریاک داشتم که البته در یه دوره کوتاهی هم از الکل استفاده میکردم من الان به جلسات N.A میرم . من خودم ۲۳ سال دارم و در دوران اعتیادم عاشق یه دختر ۱۸ ساله شدم که از اعتیادم خبر داشت و محرک من برای ترک شد ولی داخل انجمن از من خاستن رابطمو باهاش قطع کنم . دلیل خاصی داره؟؟؟

  2. سلام دوستان بنده 11 سال در NA پاک بودم وخلاصه لغزش کردم که دليل آن استفاده از قرص تاخیری بود که به مواد ختم شد اکنون در هستم ولی دوباره به دلیل خود خواهی و شهوت رانی وسوسه میشوم ونمیتونم با خدا ارتباط برقرار کنم لطفا کمکم کنید حضور مرتب دارم وخدمت ولی باز هم حال خوبی ندارم

  3. سلام
    من تقریبا 7 سال درگیر بیماری خودارضایی هستم…
    خیلی تلاش کردم…
    کسی میتونه کمکم کنه؟؟.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.