آدرس جلسات ایران:
آقایان ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰
بانوان ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

سبد خرید

سوء استفاده جنسی – ۹۰ روز مراقبه

 

اینجا یادگرفتم رنجیدگی و عصبانیت‌ام درباره سوء استفاده‌ کنندگانم در کودکی، موجب روی آوردن من به اعتیاد جنسی ام شده بود. در حالی که فکر می‌کردم باید آن خاطرات را پشت سر گذاشته و با زندگی خود حرکت کنم، گام‌های 1 تا 4 چیز دیگری را به من نشان داد. گام‌ها (قدم ها) مرا در ارتباط با یک قدرت بالاتر قرار داد که اشتباهات مرا پیش از این بخشیده بود. قدرت شفابخش گام‌ها همچنین نشان داد به من که برای آزادبودن می‌بایست سوء استفاده کنندگانم را ببخشم.

تغییر یک عمر زندگی همراه با رنجش آسان نبود. اما من دانستم این را باید انجام دهم اگر می‌خواهم هوشیار، آرام و شاد باشم. بنابراین، با شهامتی از قدرت بالاترم و راهنمایی راهنمای SA ام، همه 12 گام را کار کردم. سرانجام این امکان را یافتم کسانی را که مرا آزار داده بودند، و همین طور خودم را ببخشم.

دیگر خودم را قربانی بچگی‌ام، یا تصمیمات پیشینم نمی‌بینم. اکنون می‌توانم موضوعات را بدرستی بررسی کنم، و با کمک خدایم و بینش برنامه SA، تصمیمات صحیح اتخاذ کنم.

خدایا، به من کمک کن تا با کسانی که از من سوء استفاده کردند، با همان حالت مهربانی که می‌توانم به یک تازه‌وارد به برنامه SA نشان دهم، مواجه شوم.

کتاب ۹۰ روز مراقبه – صفحه ۱۱

مطلب مرتبط: برنامه کار می کند، اگر تو آن را کار کنی!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.