این کتاب برای کسانی نوشته شده است که می‌خواهند افكار و رفتارهای مخرّب جنسی خود را متوقف كنند. این کتاب به‌طور جزءبه‌جزء و درطول مدت شکل‌گیری انجمن معتادان جنسی گمنام و براساس احتیاجاتِ به‌وجودآمده، نوشته شده است. قسمت‌‌های مختلف آن توسط گروه‌های اولیه معتادان جنسی گمنام گردآوری شد و بعدها در سال 1984 به‌صورت مقدماتي به چاپ رسید. به‌تدریج، نیاز به این کتاب که به «کتاب سفید» معروف است گسترش یافت و هم‌اکنون با جدید‌ترین تنظیم و ویرایش در اختیار همگان است.

 کتاب سفید

معتادان جنسی گمنام براساس اصول و قواعد الکلی‌های گمنام شکل گرفته است. در این کتاب توضیح می‌دهیم که چگونه این اصول به ما کمک خواهد کرد. وقتی‌که دوازده گام و دوازده سنت براساس هوشیاری جنسی به عملکرد شخصی درآید، این آغاز یک روش جدید زندگی خواهد بود. در یک انجمن بهبودی، هرچه بیشتر هوشیار بمانیم و رشد کنیم، بیشتر به مشکل و راه‌حل آن پی خواهیم برد. ما هنوز درحال یادگیری هستیم.

معتادان جنسی گمنام، در سال‌های 1979 تا 1981 شکل گرفت و درحال حاضر به یک انجمن بین‌المللی تبديل شده است. برنامه دوازده‌گامی، زمانی به دنیا آورده شد که کسانی در برابر استبدادِ الکلیسم به پیروزی رسیدند و با لطف خداوند این موهبت نصیب ما هم شده است.

با آرزو و امید به اینکه، این کتاب در بهبودیافتن افراد بسیاری از اعتیاد جنسی با برکت باشد، آن را تقدیم می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.