• چگونه یک پیام به بهترین نحو می‌تواند منتقل شود؟

  تاثیرات تلویزیون بر روی آن پیام چیست؟

  آیا تلویزیون ما را از قدم‌های دوازده‌گانه مربوط به انتقال پیام به عنوان بهبودسازی تک تک افراد محروم می‌سازد؟

  آیا ما در دام صحبت کردن و فقط حرف زدن در مورد SA بواسطه تجربیاتمان گرفتار شده‌ایم؟ صحبت و فقط موعظه کردن در مورد انجمن مان در مصاحبات رسانه‌ای بدون داشتن قدرت تغییر زندگی بسیار ساده است.

  ولی فقط زندگی می‌تواند زندگی دهد، و کلمات هرگز.

  آیا موعظه‌هایی این چنینی در عوض پاکی و بهبودی واقعی از بیماریمان بجای بهبودی سرچشمه نمی‌گیرند؟ و این چه تاثیری بر SA خواهد گذاشت؟

  در تلویزیون، اعضا همیشه به نظر می‌رسند که به شکل افراد  حرفه‌ای صحبت می‌کنند و صحبت گویندگان برنامه ‌های تلویزیون نشان دهنده آن است که برعکس اصول مربوط به هوشیاری و بهبودی عمل می‌کند. بسیاری از رسانه ‌های جمعی و افراد حرفه‌ای هنوز پاکی SA را باور ندارند. پس آن‌ها چگونه می‌توانند پیاممان را منتقل کنند؟ یک سری فاکتور متنی را شکل می‌دهند که در آن به بزرگنمایی از برنامه می‌پردازند و آن روح و آوای خاص و عجیب و غریب خود را ارایه می‌دهد. تجربه ما نشان می‌دهد که وقتی آن صرفا به یک چیز سرگرم کننده برای دیگران درآید، پیام ما بی اهمیت و رو به نابودی می‌رود.

  آیا SA و کیفیت روحانی‌اش را به گونه‌ای شکل نمی‌دهند تا رسانه‌ها و متخصصان را مسئول انتقال پیام کنند؟ و آیا ما می‌توانیم از آنان انتظار داشته باشیم که پیاممان را منتقل کنند؟ یک سوال خیلی حساس و سرنوشت‌ساز برای ما این است: آیا صنعت سرگرمی سازی صادقانه می‌تواند چیزی را که بصورت ذاتی و ماندگار، پیام روحانی ما است را منتقل کند؟

  وقتی «پیام» فقط بدون تغییرات در زندگی منتقل می‌شود، عامه مردم ممکن است آن را اشتباهی متوجه شوند و از دستش بدهند. بنابراین پیامی که در رسانه‌ها مطرح می‌شود چیزی جز تحریف اصول برنامه نمی‌باشد بدون تغییر اساسی نگرش نسبت به خود، خدا و دیگران آیا عجولانه نیست که امروز بهبود یابیم و دیگران را بهبود دهیم؟ بدین ترتیب پیامی که در رسانه‌ها منتقل می‌شود غالبا چیزی است که تقریبا برخلاف اصول برنامه می‌باشد. این ما هستیم که باید پیاممان را منتقل کنیم و چیزی که متعلق به پیام ماست جاذبه پیاممان است. اجازه دهید که به این اصول اعتماد کنیم و آن را برای خودمان نگه داریم. SA پاکی جنسی و بهبودی را پیشنهاد می‌کند و ما فقط می‌توانیم به آن روش آن را نگه داریم ما در SA تجربیاتمان را داریم و تاثیرات رسانه‌های جمعی و افراد حرفه‌ای موقعیت‌هایی را بوجود می‌آورند که کیفیت جلسه و بهبودی را به خطر می‌اندازند. و همه چیز در رشد اعضا و کسب موفقیت‌هایمان می‌باشد.

  رشد ما از درون به بیرون است نه از بیرون به درون. در مورد آن فکر کنید و پیشنهاد می‌شود که برای آن دعا کنیم و درموردش با همدیگر بحث کنیم.

  بنابراین ما چگونه می‌توانیم به جهان اجازه ‌دهیم که در مورد ما بدانند و ما را بشناسند؟ زندگی. تغییرات زندگی.

  من شخصا به این باورم که پاکی واقعی و تغییرات زندگی زیر نظر اراده خداوند و توسط او به بهترین روش و یا بهترین نتیجه‌ها همان‌طور که او داوری می‌کند منتقل خواهد شد. ما باید بر اساس قدم‌های دوازده‌گانه از وسوسه‌های خود در مورد جذب رسانه‌ها که می‌تواند خودخواهی و یا میل شدید باشد دست برداریم. اگر ما پاک و درون بهبودی با رشد پیروزی بخش بر روی شهوت و نواقص‌مان هستیم بهتر است به بهترین نحو طبق قدم‌ها و سنت‌ها عمل کنیم و اگر ما یکدیگر را دوست داشته باشیم، مثل روشنی آفتاب روزانه، چراغ خانه ما روشن خواهد شد. ( یک فوریه 1988 بررسی 7 دسامبر 1988)

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
  مکالمه را شروع کنید
  سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
  ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم