آدرس جلسات ایران:
آقایان ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰
بانوان ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

سبد خرید

کتابچه اطلاع‌ رسانی (بهبودی از اعتیاد جنسی)

فایل pdf کتابچه اطلاع‌رسانی انجمن معتادان جنسی گمنام ایران از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

کتابچه اطلاع رسانی (بهبوی از اعتیاد جنسی و پورنوگرافی)

بخشی از پیشگفتار

مردان و زنان بی‌شماری از اعتیاد به روابط جنسی، شکل‌های مختلف شهوت و از عواقب شهوترانیِ‌شان رنج می‌‏برند. امید ما این است که این کتابچه بتواند اطلاعاتی کلی درباره انجمن معتادان جنسی گمنام در اختیار مسئولین، متخصصان و سایر افرادی که ممکن است به نحوی با معتادان جنسی در حال عذاب در ارتباط باشند، قرار دهد. معتادان جنسی در حال تحمل درد، شرم و احساس گناه شدیدی هستند و به‌نظر می‌‏رسد در مقابل آنچه انجام می‌‏دهند، بی‌قدرت هستند.

ما مردان و زنانی هستیم که از اعتیاد جنسی خود و اشتغال به شهوت رنج‌برده‌ایم. ما زمانی‌که به انجمن آمدیم، پی بردیم که دیگر بیش‌ازاین مجبور نیستیم به شیوۀ قبل زندگی کنیم. ما به انجمن معتادان جنسی گمنام (SA) پیوستیم و قدم‌های دوازده ‏گانه را با یک راهنما کارکردیم. آنچه اینجا یافتیم یک زندگی بهتر، موهبت آسایش خاطر، آزادی، شادی و آرامش بود.

بسیاری از ما در حالتی به انجمن معتادان جنسی گمنام پیوستیم که با رفتارهای مخرب جنسی خود به ناامیدی رسیده بودیم. دردهایمان در زندگی به حدی رسیده بود که دیگر نمی‌توانستیم آن‌‌ها را تحمل‌کنیم. شاید این برای اولین‌بار‌ بود که می‌‏دیدیم رفتارهایمان به کجا می‌‏رسند و از ترس اینکه مبادا اوضاع بدتر شود به جستجوی کمک پرداختیم. ما پیش از این صادقانه یا به‌طور سطحی و سرسری راه‌های متعددی را برای ترک امتحان کردیم؛ البته برای بیشتر ما‌ سال‌‌ها طول کشید تا به نقطه‏ای برسیم که بپرسیم: چه مشکلی وجود دارد.

فهرست مطالب

پیشگفتار
سخنی با متخصصین
اعتیاد جنسی چیست و معتاد جنسی کیست؟
علت گرایش به اعتیاد جنسی چیست؟
گونه‌های مختلف بروز بیماری اعتیاد جنسی به چه شکل است؟
تأثیرات مخرب اجتماعی، جسمی و عاطفی اعتیاد جنسی چیست؟
انجمن معتادان جنسی گمنام چیست؟
راه حلی که انجمن ارائه می‌دهد چیست؟
خطاب به سایر مخاطبین
از خود امتحان بگیرید
دوازده قدم معتادان جنسي گمنام
دوازده سنت معتادان جنسی گمنام

One thought on “کتابچه اطلاع‌ رسانی (بهبودی از اعتیاد جنسی)

  1. سلام دوستان لطفا منو راهنمایی کنید ،آدرس جلسات در کرج ویا فردیس میخوام ،دیگه خسته شدم ممنون

  2. من خیلی اتفاقی یکی از مجلات این انجمن دستم رسید درحالی که هشت ساله از این مشکل رنج میبرم وخیلی احساس گناه دارم دوس دارم با این انجمن همراه بشم ولی نمیتونم توی جلسات شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید

  3. سلام دوستان من خودم دچار این مشکل نیستم اماهمسرم درگیر این موضوع هستن میخواستم ببینم چطور کمکش کنم آیا میتونم یا باید حتما با انجمن همراه بشه؟؟؟

  4. سلام من عضو این برنامه نیستم و یه سری مشکل دارم که از کلاس دوم ابتدایی شروع شدن و اون اتفاقا از وقتی نزدیک بود از طریق یکی از فامیلام مورد تجاوز قرار بگیرم شروع شد و من یک دخترم و 17 سالمه و از کلاس دوم ابتدایی دچار خود ارضایی شدم ولی تازه دو سال فهمیدم این کارم اسمش چیه و خیلی سعی کردم ترک کنم ولی موفق نشدم خیلی از خدا خجالت می کشم ومی ترسم دیر یا زود کسی بفهمه نمی دانم دیگه چی کار کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.