آدرس جلسات ایران:
آقایان ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰
بانوان ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

سبد خرید

پیشنهادات ما

SA برای تازه وارد ها

SA برای تازه وارد

به معتادان جنسی گمنام (SA) خوش آمدید. ما خوشحالیم شما اینجا هستید.
به SA خوش آمدید! ما خوشحالیم شما اینجا هستید. اگر شما خود را مشابه ما می‌بینید و فکر می‌کنید ممکن است اشتراکی با مشکل ما داشته باشید، ما دوست داریم راه‌حل‌مان را با…

کتابچه اطلاع‌ رسانی

کتابچه اطلاع‌ رسانی

مردان و زنان بی‌شماری از اعتیاد به روابط جنسی، شکل‌های مختلف شهوت و از عواقب شهوترانیِ‌شان رنج می‌‏برند. امید ما این است که این کتابچه بتواند اطلاعاتی کلی درباره انجمن معتادان جنسی گمنام در اختیار مسئولین، متخصصان و سایر افرادی که ممکن است به نحوی با معتادان جنسی در …

دوازده گام (۱۲ قدم)

دوازده گام (۱۲ قدم)

ما پذیرفتیم كه در برابر شهوت کاملا ضعیف بوديم، به طوری که زندگی‌مان بهم‌ریخته شده بود.
چه كسی مايل است شكست كامل را قبول كند؟ پذيرفتن ضعف، اولين گام در آزادی است – رابطه فروتنی و هشياری – وسوسه فكری به علاوه آلرژی بدنی – چرا هر معتاد …

تجدید پاکی روزانه

تجدید پاکی روزانه

آیا حاضر هستی بپذیری که هیچ قدرتی در برابر شهوت نداری؟
آیا خواستار پاکی و آزادی از اعمال و افکار همیشگی شهوت برای 24 ساعت آینده هستی؟
آیا حاضر هستی  …

دوازده سنت

دوازده سنت

منافع مشترك ما بايد در راس قرار گيرد، بهبودی هر يك از ما به يگانگی SA بستگی دارد.
هر عضو از معتادان جنسی گمنام جزئی كوچك از كل می‌باشد. معتادان جنسی گمنام باید به بقای خود ادامه دهد در …

خرید نشریات

خرید نشریات

مسوولین نشریات استان‌ها و گروه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور می‌توانند با انجام مراحل زیر نشریات را دریافت نمایند:
مسوولین نشریات استان ها و شهرها با انجام مراحل زیر نشریات را دریافت نمایند…

معتاد جنسی کیست و پاکی جنسی چیست ؟

ما تنها می‌توانیم درمورد خودمان صحبت کنیم. ماهیت دقیق معتادان جنسی گمنام با درک اصطلاح معتاد جنسی به بهترین نحو شناخته می‌شود. معتاد جنسی خود را به‌طورکامل از فضای اینکه چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است، خارج کرده است. او کنترل خود را از دست داده، دیگر قدرت انتخاب ندارد و آزادی خود را برای متوقف‌شدن از دست داده است. شهوت به یک اعتیاد تبدیل شده است. موقعیت ما مانند یک انسان الکلی است که نمی‌تواند بیش از این الکل را تحمل کند و باید نوشیدن را متوقف کند؛ ولی گرفتاراست و قدرت متوقف‌کردن آن را ندارد. این موضوع درمورد معتاد جنسی هم صدق می‌کند که نه می‌تواند شهوت را تحمل کند و نه می‌تواند آن را متوقف کند.

پس برای معتاد جنسی، هرنوع ارتباط جنسی چه با خود و چه با هرکس دیگری غیر از همسرش، به‌طور پیش‌رونده‌ای معتاد‌کننده و ویرانگر است. ما همچنین می‌بینیم که شهوت یک نیروی محرک در پشت فعالیت‌های ما بوده است و پاکی واقعی شامل پیروزی مستمر درمقابل شهوت است. این نتیجه‌ها یعنی غلبه بر شهوت، زمانی به‌دست می‌آید که ما به اجبار، تجربه و بهبودی خود را از طریق امتحانات سخت به‌دست آورده باشیم و ما هیچ انتخاب دیگری به‌جز این راه نداریم. ولی ما می‌فهمیم که پذیرفتن این واقعیت‌ها کلید خوشحالی، شادی و آزادی می‌باشد که هیچ‌گاه آن را نمی‌شناختیم.
این برنامه باید کسانی را که مشکل یا بی‌اختیاری جنسی را پذیرفته‌اند اما به‌دنبال راه حلی هستند تا صرفاً آن را کنترل کنند و از آن لذت ببرند، ناامید کند. مانند معتاد الکلی که می‌خواهد کار خود را کنترل کند و درعین‌حال از نوشیدن الکل لذت ببرد. تا وقتی‌که به نقطه یأس نرسیدیم، تازمانی‌که واقعاً ‌خواستیم متوقف شویم اما نتوانستیم، خود را دراختیار این برنامۀ بهبودی قرار ندادیم. معتادان جنسی گمنام برای کسانی است که می‌دانند هیچ انتخاب دیگری به‌جز متوقف‌شدن ندارند و آگاهی درونی‌شان باید این را به آن‌ها گفته باشد.

154 گروه
تعداد گروه های آقایان و بانوان در ایران
322 جلسه
تعداد جلسات آقایان در هفته در ایران
17 جلسه
تعداد جلسات بانوان در هفته در ایران
279 نفر
تعداد تازه واردان در 3 ماه گذشته

به معتادان جنسی گمنام (SA) خوش آمدید. ما خوشحالیم شما اینجا هستید.

به SA خوش آمدید! ما خوشحالیم شما اینجا هستید. اگر شما خود را مشابه ما می‌بینید و فکر می‌کنید ممکن است اشتراکی با مشکل ما داشته باشید، ما دوست داریم راه‌حل‌مان را با شما به اشتراک بگذاریم.

تازه‌واردینی مانند شما سوالات زیادی درباره برنامه ما دارند. این نشریه تلاش خواهد کرد به برخی از آن‌ها پاسخ دهد.

SA چیست؟
ما یک انجمنی از مردان و زنان هستیم که تجربه‌مان، توانایی و امیدمان را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم، که از طریق آن می‌توانیم مشکل مشترک‌ اعتیاد جنسی‌مان را حل کرده و به دیگران برای بهبودی کمک کنیم. هدف اولیه ما هوشیار باقی ماندن از نظر جنسی و کمک به دیگر معتادان جنسی برای رسیدن به هوشیاری جنسی است.

هوشیاری جنسی چیست؟
در تعریف هوشیاری، ما برای افراد بیرون از معتادان جنسی گمنام صحبت نمی‌کنیم. هوشیاری جنسی برای معتادان جنسی‌ مانند ما به معنای نداشتن رابطه جنسی با خودمان (خودارضایی) و یا با شریک جنسی غیر از همسرمان است. در تعریف هوشیاری SA، عبارت «همسر» اشاره به فردی دارد که در طی یک ازدواج بین یک مرد و زن صورت گرفته باشد. هوشیاری جنسی همچنین به معنای آزادی تدریجی و پیش‌رونده از شکل‌های مختلف افکار جنسی، برانگیختگی‌ها، و شهوتی است که وارد زندگی‌مان شده است. این آزادی بوسیله هوشیار باقی ماندن، و از طریق دوازده گام‌ها و دوازده سنت در زندگی روزانه‌مان بدست می‌آید.

در حال بارگذاری ...
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.
We do not share your personal details with anyone.
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.