• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

گروه‌های تلگرام

اعضایی که مایل به پیوستن به گروه‌های تلگرام هستند:

 

آقایان، ارسال پیام جهت پیوستن به گروه، به نام کاربری روبرو در تلگرام:   http://telegram.me/SAPERSIAN_IT

بانوان، تماس با شماره:   ۰۹۹۰۲۳۲۰۰۱۳

 

 پیشنهاد می‌شود اعضای تازه‌آشنا با انجمن، ابتدا در جلسات حضوری شرکت نمایند.


   نکات:

در جلسات انجمن SA، هر عضو فقط راجع به خود، تجربه‌اش در رابطه با بهبودی، قطع شهوت و احساسات شخصی خود صحبت و مشارکت می‌کند. ما هرگز یکدیگر را نصیحت و ارشاد نکرده و از هر گونه بحث سیاسی، اجتماعی، علمی، روانشناسی، و بحث‌هایی که به اختلاف عقیده کشیده می‌شود، خودداری می‌کنیم. ما همچنین از غیبت‌کردن، بدگویی، توصیف‌های واضح جنسی، بی‌حرمتی به مقدسات و دشنام‌دادن خودداری می‌کنیم.

 در گروه‌ تلگرام، تنها درصورتی که عضوی سوال پرسیده و یا درخواست تجربه داشته باشد،  می‌توانیم، در صورت تمایل، با زدن دکمه Reply (جواب) برروی مطلب موردنظر پاسخ دهیم؛ در غیر این صورت، درباره مشارکت دیگران صحبت نکرده و به گفته، نام و یا نوشته دیگران رجوع نمی‌کنیم.

 

   سایر موارد:

1- قراردادن مطالب غیرضروری، خارج از نشریات انجمن SA و AA، کانال‌های غیرمرتبط به ساختار انجمن SA، و استیکر مجاز نمی‌باشد.

2- انتخاب مناسب تصویر و نام نمایه (پروفایل) تلگرام خود (جهت حفظ گمنامی، پیشنهاد می‌شود تصویر شخصی و نام خانوادگی بروی پروفایل قرار نگیرد).

3- توجه داشته باشید که هر چیزی که شما در گروه مشارکت می‌شنوید و یا می‌بینید دقیقا عقاید و نظرهای شخص اعضا است و اصول برنامه SA در دوازده گام و دوازده سنت آن قرار دارد. اگر احساس کردید که صحبت‌های کسی در این گروه، از نظر جنسی زیاد واضح است، می‌توانید به خدمتگزاران گروه (مشخص‌شده با یک علامت ستاره در کنار نام پروفایل در لیست اعضا) اطلاع دهید. همچنین هرگونه شکایت از فردی در صورت مزاحمت را می‌توانیم به خدمتگزاران اطلاع دهیم.

3- پیشنهاد می‌شود اعضا جرم‌هایی را که ممکن است هنوز برایشان مجازات شوند را مطرح نکنند، براي این که گمنامی لزوما هیچگونه حق قانونی ایجاد نمی‌کند، این گروه و این برنامه در این موارد هیچ‌گونه محافظتی نخواهد کرد.

4- از انتقال (فروارد) مطالب به خارج از گروه، خودداری می‌کنیم. تمامی سخن‌ها و گفتگوهایی که در گروه بیان می‌شود باید در همین مکان باقی بماند. خواهش می‌کنیم نام، شماره تلفن و نام کاربری (آی دی) هر کسی را که در این گروه ملاقات کردید و یا از آن آگاهی یافتید را فقط برای خود نگاه دارید و گمنامی همه اعضا را حفظ نمایید.

 

نمایش فرم نظردهی
Top