• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

اعضایی که مایل به پیوستن به گروه‌های تلگرام انجمن معتادان جنسی گمنام هستند:

 

گروه آقایان - ارسال پیام (بیان‌کردن موضوع پیوستن به گروه و میزان آشنایی با SA) به نام کاربری تلگرام:  t.me/SAPERSIAN_IT

گروه بانوان - تماس با شماره:   ۰۹۹۰۲۳۲۰۰۱۳  (گروه بانوان در حال حاضر برقرار نیست - کانالی مختص بانوان فعالیت دارد، برای عضویت با شماره موردنظر تماس گرفته شود)

 

[پیشنهاد می‌شود اعضای تازه‌آشنا با انجمن SA، ابتدا در جلسات حضوری شرکت نمایند.]


نکات گروه تلگرام:

در جلسات انجمن SA، هر عضو فقط راجع به خود، تجربه‌اش در رابطه با بهبودی، قطع شهوت و احساسات شخصی خود صحبت و مشارکت می‌کند. ما هرگز یکدیگر را نصیحت و ارشاد نکرده و در موقع مشارکت خود به گفته، نام و یا نوشته دیگران رجوع نمی‌کنیم. ما از انجام هرگونه بحث سیاسی، اجتماعی، علمی، روانشناسی و ...، و بحث‌هایی که به اختلاف عقیده کشیده می‌شود، خودداری می‌کنیم. ما همچنین از غیبت‌کردن، بدگویی، توصیف‌های واضح جنسی، بی‌حرمتی به مقدسات و دشنام‌دادن خودداری می‌کنیم.

اگر مایلیم دیگر اعضا راجع مشارکت ما تجربه خود را بگویند این موضوع را در مشارکت خود بیان می‌کنیم، و تنها هنگامی راجع صحبت و مشارکت دیگران صحبت می‌کنیم که عضو دیگر سوال پرسیده و یا تجربه خواسته باشد (اگر مایلیم با زدن دکمه Reply (جواب) برروی مشارکت موردنظر پاسخ دهیم). در غیر این صورت، به گفته، نام و یا نوشته دیگران رجوع نکرده و درباره مشارکت دیگران صحبت نمی‌کنیم.

موارد دیگر:

1- قراردادن مطالب غیرضروری، خارج از نشریات انجمن SA و AA، کانال‌های غیرمرتبط به ساختار انجمن SA، در گروه مجاز نیست.

2- انتخاب تصویر و نام مناسب برای پروفایل تلگرام (پیشنهاد می‌شود جهت حفظ گمنامی تصویر شخصی و نام خانوادگی برروی پروفایل قرار نگیرد).

3- توجه داشته باشید که هر چیزی که شما در این گروه مشارکت می‌شنوید و یا می‌بینید دقیقا عقاید و نظرهای شخص اعضا است و اصول برنامه SA در دوازده گام و دوازده سنت آن قرار دارد. اگر احساس کردید که صحبت‌های کسی در گروه، از نظر جنسی زیاد واضح است، می‌توانید به خدمتگزاران گروه (مشخص‌شده با یک علامت ستاره در کنار نام پروفایل اعضا) اطلاع دهید. همچنین شکایت از عضوی در صورت مزاحمت را می‌توانیم به خدمتگزاران اطلاع دهیم.

4- پیشنهاد می‌شود اعضا جرم‌هایی را که ممکن است هنوز برایشان مجازات شوند را در این گروه مطرح نکنند، براي این که گمنامی لزوما هیچگونه حق قانونی ایجاد نمی‌کند، این برنامه و گروه در این موارد هیچ‌گونه محافظتی نخواهد کرد.

5- از انتقال مطالب به خارج از گروه، خودداری می‌کنیم. تمامی سخن‌ها و گفتگوهایی که در این گروه بیان می‌شود باید در همین جا باقی بماند. خواهش می‌کنیم نام، شماره تلفن و آی دی هر کسی را که در این گروه ملاقات کردید و یا از آن آگاهی یافتید را فقط برای خود نگاه دارید و گمنامی همه اعضا را حفظ نمایید.

 

نمایش فرم نظردهی
بالا