• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

سوالات دیگر

 سایر پرسش‌ها و پاسخ‌ها، در این بخش قابل طرح است

 

  پیام‌ها پس از تایید به نمایش درخواهد آمد

 از طریق بخش اشتراک نظرات، می‌توانید نظرات جدید را از طریق ایمیل دنبال نمایید

 

 

 

مهسا
سلام دوستان. من الان 15 ساله به عمل زشت خودارضایی مبتلام. هر کاری کردم نتونستم ترک کنم. هزار بار توبه کردم و به خدا قوا دادم انجام ندم ولی دوباره تکرار کردم. دست خخودم نیست. عذاب میکشم. از خدا خجالت میکشم. مظمعنم هیچ وقت منو نمیبخشه. نوروخدا کمک کنین.من خیلی تنهام هیچ سرگرمی ندارم نمیتونم تر کنم.شرایط زندگیم باعث شد به این گناه الوده شم ففقط میخوام پاک بشم و خدا منو ببخشه...چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا بگین کمک کنین
5 ماه و 20 روز
با سلام... این تنها مشکل شما نیست همه ما به تنهایی از پس این مشکل برنیومدیم. اگر کتاب قدم در عمل رو مطالعه بفرمایید خیلی کمک میکنه
آزادی
سلام مهساخانم پیشنهاد می کنم در جلسات انجمن SA شرکت کنید و با بقیه اعضا ارتباط برقرار کنید، معمولا به تنهایی رهایی از این مشکل دشوار اما هنگامی که در ارتباط با دیگران برای بدست آوردن آزادی حرکت می کنیم، راحتتر می توانیم موفق شویم.
amirmahdi
سلام.من فقط تمایل به جنس موافقخیلی بزرگتر از خودم دارم.واقعا نمیخوام اینکارو کنم.ولی تا توو شرایطش قرار بگیرم .دست خودم نیست.چیکار باید کنم؟
sa-iran.org
سلام امیرجان به هر حال اعتیاد جنسی یک اجبار فکری و شکل های مختلفی می تونه بگیره. پیشنهاد می کنم در جلسات انجمن SA شرکت کنید.
mahdi
با سلام
من مدت دو سال است ک ب عمل خودارضایی همراه بادیدن تصاویر مسهجن رو اورده ام
اکنون تمرکز حواس خودم را از
دست داده ام
چگونه ان را ب حالت سابق برگردانم؟
با تشکر

فرزاد
عزیزم ما تنهایی از پس این مشکل برنمیایم. باید در بین کروه همتا قرار بگیریم
حسین
سلام
پیشنهاد می کنم در جلسات انجمن SA شرکت کنید

نمایش فرم نظردهی
بالا