• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

روبرویی با زندگی - ۹۰ روز مراقبه

اگر شما تصمیم گرفته‌اید آنچه ما داریم را داشته باشید و حاضرید هر مسافتی را برای بدست آوردن آن طی کنید، آن‌گاه آماده‌اید گام‌های مشخصی را بردارید. (کتاب SA - ص ۲۰۶)

قبل از بهبودی از اعتیاد جنسی ام، تلاش می‌کردم خود را آدم وارسته‌ای نشان دهم. تلاش می‌کردم اشتباهات و بخش منفی‌ام را مخفی کنم. من پر از خطا بودم.

بر روی ضعف‌های دیگران انگشت قرار می‌دادم و با ایجاد صحنه‌ای مه آلود درباره دیگران، توجه‌ام را از خودم منحرف می‌کردم. با این حال، در همین زمان، بین انکار و سرخوردگی درباره ضعف‌های شخصیتی‌ام و ناامیدی درباره زندگی‌ام سرگردان بودم.

وقتی به SA آمدم، در هنگامی که از نظر عاطفی و احساسی به انتهای خط خود رسیده بودم، چیزی غیرمنتظره و شگفت‌انگیز را در جلسات یافتم – روبرویی (صداقت). در SA افراد واقعاً با ضعف‌هایشان راهنمایی می‌شوند، هنگامی که وقایع مربوط به خود و تجربه روز به روزشان در بازیابی (از اعتیاد) را به اشتراک می‌گذارند. از SA یاد گرفتم، ضعف‌های مشترک‌مان، ما را نزدیک یکدیگر قرار می‎دهد، گذشته از توانایی‌های مشترک‌مان.

وقتی گام‌ها را کار کردم، ضعف‌هایم را پذیرفتم و آن‌ها را به سمت قدرت بالاترم رها کردم. در جهان امروزم به عنوان یک انسان «شکست‌خورده» مفیدترم تا زمانی که می‌خواستم انسانی «کامل» باشم.

 

خدایا، می‌بینم که امروز می‌توانم چیزی بیش از ضعف‌هایم باشم، اگر با آن‌ها روبرو باشم و آن‌ها را به سمت تو رها کنم.

 

کتاب ۹۰ روز مراقبه (صفحه ۱)

بستن فرم نظردهی

2000 تعداد کاراکتر باقیمانده


بالا