•  آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰   

                                                            بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

روبرویی با زندگی - ۹۰ روز مراقبه

اگر شما تصمیم گرفته‌اید آنچه ما داریم را داشته باشید و حاضرید هر مسافتی را برای بدست آوردن آن طی کنید، آن‌گاه آماده‌اید گام‌های مشخصی را بردارید. (کتاب SA - ص ۲۰۶)

قبل از بهبودی از اعتیاد جنسی ام، تلاش می‌کردم خود را آدم وارسته‌ای نشان دهم. تلاش می‌کردم اشتباهات و بخش منفی‌ام را مخفی کنم. من پر از خطا بودم.

بر روی ضعف‌های دیگران انگشت قرار می‌دادم و با ایجاد صحنه‌ای مه آلود درباره دیگران، توجه‌ام را از خودم منحرف می‌کردم. با این حال، در همین زمان، بین انکار و سرخوردگی درباره ضعف‌های شخصیتی‌ام و ناامیدی درباره زندگی‌ام سرگردان بودم.

وقتی به SA آمدم، در هنگامی که از نظر عاطفی و احساسی به انتهای خط خود رسیده بودم، چیزی غیرمنتظره و شگفت‌انگیز را در جلسات یافتم – روبرویی (صداقت). در SA افراد واقعاً با ضعف‌هایشان راهنمایی می‌شوند، هنگامی که وقایع مربوط به خود و تجربه روز به روزشان در بازیابی (از اعتیاد) را به اشتراک می‌گذارند. از SA یاد گرفتم، ضعف‌های مشترک‌مان، ما را نزدیک یکدیگر قرار می‎دهد، گذشته از توانایی‌های مشترک‌مان.

وقتی گام‌ها را کار کردم، ضعف‌هایم را پذیرفتم و آن‌ها را به سمت قدرت بالاترم رها کردم. در جهان امروزم به عنوان یک انسان «شکست‌خورده» مفیدترم تا زمانی که می‌خواستم انسانی «کامل» باشم.

 

خدایا، می‌بینم که امروز می‌توانم چیزی بیش از ضعف‌هایم باشم، اگر با آن‌ها روبرو باشم و آن‌ها را به سمت تو رها کنم.

 

کتاب ۹۰ روز مراقبه (صفحه ۱)

دیدگاه ها (6)

  1. Marzie

سلام، همه میخوان به طور مخفی از این کتاب ها استفاده کنن، همه به کمک شما و این کتاب ها نیاز دارن، چرا در نشر نسخه pdf اقدامی نمیکنین؟؟

  1. شروین    Marzie

دقیقا منم همین سوال. ر
و دارم

  1. S. A

سلام من چطور میتوانم بر غرورم غلبه کنم و به جلسات sa برم واقعا من مشکل جنسی دارم اصلا جنون شهوت دارم نه با سکس نه پورنو نه خود ارضایی فکرم آرام نمیشه. کمکم کنید لطفاً.

  1. یک معتاد جنسی    S. A

وقتی اونقدر درد کشیده باشی که عاجزانه بیفتی روجفت زانوهات اون موقعه که برای بهبودیت هرکاری میکنی.
فقط چند جلسه امتحان کن و به خودت فرصت بده همین

  1. Firooz

با سلام خدمت شما دوستان، من در اتریش زندگی میکنم و به این باور رسیده ام که یک معتاد جنسی هستم، لطفا برای من بگویید چطور امکان دارد PDFانجمن را تهیه کنم، با تشکر

  1. کمیته سایت    Firooz

سلام درودبرشما
نشریات نسخه پی دی اف ندارد
اما به صورت کاغذی می تونید تهیه کنید
آدرس جلسات فارسی زبانان انجمن در اتریش:

http://meeting.sa-iran.org/world

هنوز دیدگاهی نوشته نشده است

دیدگاه خود را بنویسید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
بالا