•  آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰   

                                                            بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

سوء استفاده جنسی - ۹۰ روز مراقبه

بخشش سو استفاده کننده

 

چرا بخشش؟ برای ما این بسیار ساده است. اگر نبخشیم، هرگز آزاد نخواهیم بود. (کتاب سفید، ۱۲۶)

پاسخ‌ام به تجربه مورد سوء استفاده قرارگرفتنم، هنگامی که بزرگ شدم، این بود که وارد رفتارهای جنسی شدم. رفتارهای ناهنجار جنسی ام، اما مرا پر از احساس شرم و پریشانی کردند. بعد از سال‌ها تلاش اما شکست برای توقف عادت‌های شهوانی ام، SA را یافتم.

اینجا یادگرفتم رنجیدگی و عصبانیت‌ام درباره سوء استفاده‌ کنندگانم در کودکی، موجب روی آوردن من به اعتیاد جنسی ام شده بود. در حالی که فکر می‌کردم باید آن خاطرات را پشت سر گذاشته و با زندگی خود حرکت کنم، گام‌های 1 تا 4 چیز دیگری را به من نشان داد. گام‌ها (قدم ها) مرا در ارتباط با یک قدرت بالاتر قرار داد که اشتباهات مرا پیش از این بخشیده بود. قدرت شفابخش گام‌ها همچنین نشان داد به من که برای آزادبودن می‌بایست سوء استفاده کنندگانم را ببخشم.

تغییر یک عمر زندگی همراه با رنجش آسان نبود. اما من دانستم این را باید انجام دهم اگر می‌خواهم هوشیار، آرام و شاد باشم. بنابراین، با شهامتی از قدرت بالاترم و راهنمایی راهنمای SA ام، همه 12 گام را کار کردم. سرانجام این امکان را یافتم کسانی را که مرا آزار داده بودند، و همین طور خودم را ببخشم.

دیگر خودم را قربانی بچگی‌ام، یا تصمیمات پیشینم نمی‌بینم. اکنون می‌توانم موضوعات را بدرستی بررسی کنم، و با کمک خدایم و بینش برنامه SA، تصمیمات صحیح اتخاذ کنم.

 

خدایا، به من کمک کن تا با کسانی که از من سوء استفاده کردند، با همان حالت مهربانی که می‌توانم به یک تازه‌وارد به برنامه SA نشان دهم، مواجه شوم.

 

کتاب ۹۰ روز مراقبه - صفحه ۱۱

 

  

مطلب مرتبط: برنامه کار می کند، اگر تو آن را کار کنی!

دیدگاه ها (0)

هنوز دیدگاهی نوشته نشده است

دیدگاه خود را بنویسید.

پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
بالا