• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

اعتیاد به پورنوگرافی (فیلم های جنسی - پورن)

 

هنگامی که فردی شروع به تماشای پورنوگرافی، رفتارهای اجباری جنسی و آلوده به شهوت می‌کند، واکنش‌های شیمیایی مختلفی، درون بدن او شروع به رخ‌دادن می‌کنند. این واکنش‌ها بسته به موقعیت موضوع متفاوت است؛ هنگامی که نگاهی دزدکی در یک خیابان دارم، یا رفتارهای همراه با شهوت در محیط کارم، یا تماشای فیلم‌ها و تصاویر پورنوگرافی با چشمانم، و یا فراخوانی حافظه خود برای موضوعات جنسی، در ذهنم. در همه این موارد جسم من یک واکنش غیرطبیعی در مورد موضوعات جنسی را در خود توسعه می‌دهد.

 

ترس، ناآرامی، دلهره و اضطراب

وقتی می‌خواهم رفتارهای غیرعادی و اجباری جنسی خود را مجددا از سر بگیرم، لحظات بسیار سخت و بدی را دارم؛ دچار تشویش، اضطراب و نگرانی می‌شوم، ماهیچه‌هایم منقبض می‌گردد و عرق سرد پیدا می‌کنم. خیلی زود رفتارهای غیرعادی‌ام را شروع می‌کنم و به خودم می‌گویم: «چطور ممکن است که من بدون این زندگی کنم؟». پدیده آز زدن (حرص) شروع می‌شود و من باز هم بیشتر و بیشتر می‌خواهم؛ تا بدین موقع که دچار حس انزجار و جنون می‌شوم. من مایلم در مورد خودم بگویم که امروز متوجه شده‌ام که نسبت به پورن و روابط اجباری جنسی، دچار یک واکنش غیرطبیعی فیزیکی هستم.

 

رهایی از وسوسه

برای یافتن بهبودی، امروز آلرژی یا حساسیت‌ام در مورد شهوت، روابط اجباری جنسی و پورنوگرافی را به عنوان یک واقعیت پذیرفته‌ام. اگر به طور مثال به توت فرنگی آلرژی داشته باشم، می‌شود برای خوردن آن مکررا اقدام کنم، و همین‌طور با تمام قدرت برای عدم دریافت نتایج و واکنش‌های این آلرژی تلاش کنم، اما همیشه شکست می‌خورم؛ این کاملا روشن است، چرا که قدرت اراده در برابر یک آلرژی کاری نمی‌تواند بکند.

بنابراین هر زمان برایم وسوسه‌ای برای شروع شهوترانی و دنبال‌کردن رفتارهای غیرطبیعی و اجباری جنسی ایجاد می‌شود، تلاش می‌کنم فورا به خودم، فاقدقدرت‌ بودنم در برابر شهوت، پورنوگرافی و رفتارهای غیرعادی جنسی را یادآوری کنم؛ چه اجبار و فاقدقدرت بودن ذهنی‌ام، و چه آلرژی جسمی‌ام. این به من کمک می‌کند تا به یاد آورم در برابر آن فاقد قدرتم – سپس می‌توانم اجازه دهم وسوسه برود، بدون آن‌که مجددا کمی از شراب روابط اجباری جنسی و شهوت بنوشم و گرفتار گردم؛ بدین ترتیب در این لحظه سلامتی‌ام مجددا برمی‌گردد؛ و در این لحظه آزادم.

 

 

تجربه اعضا

 

 

مقاله مرتبط:

- آیا پورن مشکل اصلی من است؟

نمایش فرم نظردهی
بالا