• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

روبرویی با زندگی - 90 روز مراقبه

اگر شما تصمیم گرفته‌اید آنچه ما داریم را داشته باشید و حاضرید هر مسافتی را برای بدست آوردن آن طی کنید، آن‌گاه آماده‌اید گام‌های مشخصی را بردارید. (کتاب SA - ص 206)

 

قبل از بهبودی از اعتیادجنسی ام، تلاش می‌کردم خود را آدم وارسته‌ای نشان دهم. تلاش می‌کردم اشتباهات و بخش منفی‌ام را مخفی کنم. من پر از خطا بودم. بر روی ضعف‌های دیگران انگشت قرار می‌دادم و با ایجاد صحنه‌ای دودآلود در ارتباط با دیگران، توجه‌ام را از خودم منحرف می‌کردم. با این حال، در همین زمان، بین انکار و سرخوردگی درباره ضعف‌های شخصیت‌ام و ناامیدی درباره زندگی‌ام سرگردان بودم.

وقتی به SA آمدم، در هنگامی که از نظر عاطفی و احساسی به انتهای خط خود رسیده بودم، چیزی غیرمنتظره و شگفت‌انگیز را در جلسات یافتم – روبرویی (صداقت). در SA افراد واقعاً با ضعف‌هایشان راهنمایی می‌شوند، هنگامی که وقایع مربوط به خود و تجربه روز به روزشان در بازیابی (از اعتیاد) را به اشتراک می‌گذارند. از SA یاد گرفتم، ضعف‌های مشترک‌مان، ما را نزدیک یکدیگر قرار می‎دهد، گذشته از توانایی‌های مشترک‌مان.

وقتی گام‌ها را کار کردم، عیب‌هایم را پذیرفتم و آن‌ها را به سمت قدرت بالاترم رها کردم. امروز در جهان به عنوان یک انسان «آسیب‌خورده» استفاده بیشتری دارم تا آن زمان که می‌خواستم یک انسان «کامل» باشم.

 

خدایا، می‌بینم که امروز می‌توانم چیزی بیش از ضعف‌هایم باشم، اگر با آن‌ها روبرو باشم و آن‌ها را به سمت تو رها کنم.

 

کتاب 90 روز مراقبه SA، صفحه 1

نمایش فرم نظردهی
بالا