• آدرس جلسات ایران:  آقایان  ۶۰ ۲۰۰ ۶۰ ۰۹۹۰ -  بانوان   ۱۳ ۲۰۰ ۲۳ ۰۹۹۰

دانش و اطلاعات و اعتیاد جنسی

اطلاعات و اعتیاد جنسی

 

هرچه بیشتر از دانش و اطلاعات برای ایجاد انگیزه در خودم ایجاد می‌کردم، مصیبت‌هایم بیشتر می‌شد و دانش و اطلاعات‌ام اوضاع را وخیم‌تر می‌کرد. دانش و آگاهی حتی از نوع صحیح هم قدرتی ندارد. نیاز من به داشتن آگاهی درمورد روانشناسی یا خداوند نبود؛ بلکه به نیرویی نیاز داشتم تا دربرابر ناتوانایی‌هایم به من قدرت دهد و از نوری که در درونم سوسو می‌زد، پیروی کنم. هزاران بار تصمیم به متوقف‌کردن رفتارهایم گرفته بودم و تقریباً هربار، این «آخرین بار» بود.

مشکل من این بود که درجا می‌زدم و درجهت رفع این مشکل تلاش‌های بیهودۀ زیادی انجام دادم: رفتن به کلیسا، درمان‌های مختلف، داروهای آرام‌بخش و درنهایت ازدواج مجدد و خانه و شغل جدید. فکر می‌کردم آنچه واقعاً به آن نیاز دارم، داشتن همسر مناسب، شغل مناسب و محیطی مناسب برای زندگی و کار است.

در ازدواج مجددم هرسه را به‌دست آوردم. در روزِ ازدواجم با قدرت اراده و تصمیم‌گیریِ عالی خودم، همه مجله‌ها و فیلم‌های سکسی که داشتم را سوزاندم. اما با این‌کار انگار داشتم پاره‌ای از تنم را جدا می‌‌کردم. چقدر برایم عزیز بودند؛ آن‌ها الهه‌های محبوب من بودند. چند روز پس از ازدواج، به خودارضایی روی آوردم و پس از چندماه، دوباره به خیابان‌ها برگشتم و با حالتی سرشار از درماندگی و استیصال به گناه روی آوردم و با این‌کار تیشه به ریشۀ روشناییِ به‌دست‌آمده از عشق، مهربانی، وفورِ نعمت و صلح و آرامش زندگی‌ام زدم. باید احساس می‌کردم که این مشکل حاد از درون خودم است. اما اگر متوجه شده بودم نیز کمکی به من نمی‌کرد.

 

 

نمایش فرم نظردهی
بالا